Okej, tego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Po ostatnich doniesieniach o braku kontaktu z Kanyem Westem i (domniemanym) zaginięciu okazało się, że raper, którego zachowanie wzbudza niemałe kontrowersje, wziął ślub sekrecie. Popularny portal plotkarski „TMZ” podał szczegóły ceremonii, a także ujawnił tożsamość nowej żony autora „Praise God”, „Flashing Lights” czy znanego szczególnie w mediach społecznościowych „Good Morning”. Co więcej, do sieci trafiły zdjęcia pary, na których widać obrączkę. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Kanye West wziął ślub

Jak dowiedziałyśmy się z artykułu opublikowanego w piątek (13 stycznia) przez serwis „TMZ”, Kanye West wziął sekretny ślub z Biancą Censori, która pracowała kiedyś w Yeezy. Fanki oraz fani zauważyli, że projektantka jest podobna do Kim Kardashian, czyli byłej żony rapera. Jednak ze wspomnianych wcześniej zdjęć widać, że przeszła ostatnio sporą metamorfozę. Zdecydowanie skróciła włosy, a następnie przefarbowała je na bardzo jasny blond. 

Kanye West i Bianca Censori są małżeństwem?

Źródło popularnego tabolidu ujawniło, że Kanye West i Bianca Censori mają za sobą tajemniczą ceremonię. Co więcej, Ye nosi obrączkę, co ma symbolizować jego oddanie tej relacji i ogólną powagę sytuacji. Informatorka / informator stwierdził, że traktuje swoją obecną partnerkę jak żonę. Natomiast wszystko wskazuje na to, że para nie złożyła jeszcze aktu ślubu w urzędzie stanu cywilnego. W związku z tym w świetle prawa nie są małżeństwem. 

Przypomnijmy, że zaledwie dwa miesiące temu Kim Kardashian i Kanye West oficjalnie przestali być małżeństwem. W końcu doszli do porozumienia w kwestiach związanych m.in. z opieką nad dziećmi (North, Saintem, Chicago i Psalmem) i sfinalizowali rozwód. Wcześniej raper sabotował związek swojej ex z Petem Davidsonem. Niestety ta relacja też nie przetrwała próby czasu. Celebrytka oraz komik rozstali się po około 9 miesiącach życia razem.