„Te zdjęcia mogą oznaczać tylko jedno: Heidi Klum jest w ciąży” - napisał fan pod najnowszymi zdjęciami Heidi Klum i Toma Kaulitza. Cóż, są naprawdę sugestywne! Musicie je zobaczyć.

Heidi Klum jest w ciąży? „Te zdjęcia mogą oznaczać tylko jedno”

Heidi Klum i Tom Kaulitz spędzają romantyczne wakacje we Włoszech. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że paparazzi przyłapali ich na specyficznych czułościach! Modelka i muzyk, faktycznie bardzo często i chętnie okazują sobie uczucia publicznie, jednak taki rodzaj bliskości może oznaczać tylko jedno: kolejną ciążę modelki. Na fotografiach, które obiegły internet lotem błyskawicy, Tom Kaulitz trzyma dłoń na brzuchu żony, patrząc na nią z miłością, ona sama również stale trzymała się za niego podążając wąskimi ulicami włoskiego miasta.

Ona na pewno jest w ciąży! 

Heidi Klum jest w ciąży, te zdjęcia mogą oznaczać tylko jedno,

Jestem pewna, że specjalnie tak zapozowali,

Wygląda na to, że chcą nam coś powiedzieć...

50-letnia mama nadchodzi? - czytamy w komentarzach pod postem „New York Post”.

Zobacz także:

Heidi Klum i Tom Kaulitz marzą o dziecku. Czy uda im się zostać rodzicami?

W lutym tego roku w show Jennifer Hudson Heidi Klum wyznała, że marzy o wspólnym dziecku z Tomem Kaulitzem i nawet podejmują próby, aby zostać rodzicami. I nie jest to ani trochę zaskoczeniem, bowiem modelka i muzyk są małżeństwem od kilku lat, a dzieci, które wychowują są wyłącznie dziećmi Heidi z poprzednich związków (18-letnią Leni, 17-letniego Henry’ego, 16-letniego Johana i 13-letniego Lou). Heidi Klum swoje pierwsze dziecko ma z biznesmenem Flavio Briatore, zaś ojcem jej trójki synów jest Seal, popularny muzyk.

Czy modelka i jej o 16 lat młodszy mąż wkrótce ogłoszą, że niebawem na świat przyjdzie ich pierwsze wspólne dziecko? Jeśli to ich marzenie, to trzymamy za nie mocno kciuki!