Pete Davidson i Kim Kardashian spotykali się przez 9 miesięcy. Jednak kilka dni temu świat obiegła informacja, że para rozstała się. W trakcie trwania ich związku były mąż Kim, Ye West (bo tak teraz nazywa się Kanye) zamieszczał w internecie wpisy (i nie tylko), które obrażały, naśmiewały się, a nawet groziły Pete’owi.

Pete Davidson chodzi na terapię pourazową w związku z atakami Kanyego Westa

Niedługo po głośnym rozstaniu Kim i Pete’a, na jaw wyszła informacja, że ten uczęszcza na terapię pourazową od kwietnia. Nie jest ona więc spowodowana rozstaniem, a takie komentarze też się pojawiły.

Jej powodem jest zupełnie coś, a właściwie ktoś inny. Ye West. To właśnie przez niego Pete musiał skorzystać z pomocy specjalistycznej, ponieważ nie radził sobie już z ogromem ataków i krytyki ze strony Westa. Wieczna uwaga i negatywne emocje pochodzące od Kanyego spowodowały, że Pete musiał zwrócić się po pomoc – powiedział informator magazynu „People”.

Źródło dodało również, że Pete nie żałuje związku z Kim i chce, aby jasno wybrzmiało, że jego była partnerka była dla niego ogromnym wsparciem przez cały okres ich związku.

Pete Davidson i Ye West – konflikt

Między komikiem a raperem nigdy nie było dobrych relacji. Od samego początku związku Peta i Kim raper nie był z tym pogodzony. Traktował Pete’a jako wroga i regularnie atakował go w sieci czy w swoich piosenkach.

Gdy w październiku 2021 roku para zaczęła się spotykać, Ye zaczął nazywać Pete’a Skete. W tym roku ukazał się też teledysk do jego piosenki „Eazy”, w którym artysta porwał i zakopał kreskówkową wersję Pete’a. W piosence rapuje też o pokonaniu swojego „konkurenta”.

Davidson często reagował na zaczepki Westa, pisząc, co o nich sądzi. Yo, tu Skete. Możesz się proszę uspokoić? Jest 8 rano, nie musi tak być – napisał pod adresem rapera. – Kim jest najwspanialszą matką, jaką kiedykolwiek poznałem. To, co robi dla swoich dzieci jest niesamowite i powinieneś być wdzięczny za to, że jest matką twoich dzieci – kontynuował Pete. – Nie pozwolę na to, żebyś nas dalej tak traktował. Mam dość siedzenia cicho. Dorośnij – zakończył mocno.

Zobacz także:

Pomimo odpowiedzi 28-latka, raper nie przestawał go atakować. W poniedziałek posunął się jeszcze dalej, wstawiając na swój Instagram post z informacją o śmierci Peta. Była to reakcja na jego rozstanie z Kim. Niedługo później usunął jednak zdjęcie.

Kim Kardashian zareagowała na skandaliczny post Ye Westa

Założycielka marki Skims nie pozostawiła wpisu bez odpowiedzi. Kim jest niesamowicie zdenerwowana. Kanye wraca do swoich starych sposobów, a Kim nie będzie ich tolerować. Tak jak gnębienia ludzi, których kocha i na których jej zależy – powiedział z kolei informator „Page Six”. Kim zawsze będzie chronić Pete’a. Niezależnie od statusu ich relacji  – powiedziało inne źródło.

Kim Kardashian i Pete Davidson – rozstanie

Biznesmenka i komik rozstali się po dziewięciu miesiącach związku. Jeśli wierzyć relacjom źródeł i informatorów, to nie mamy co oczekiwać, że do siebie wrócą. Oni zdecydowanie zwalniali ze swoją relacją – powiedział informator serwisowi „People” – Pete jest bardzo przygnębiony rozstaniem. Razem świetnie się bawili, ale to już minęło. Inne źródło dodało: To było koleżeńskie rozstanie. Rozmawiali o nim przez jakiś czas. Nie było nagłe. I była to wspólna decyzja. W tej chwili powrót do siebie nie wchodzi w grę.

Kim i Pete postanowili zostać przyjaciółmi, ale kto wie, może w przyszłości ich drogi jeszcze się zejdą…