"Bukovina" to najnowsza wiosenno-letnia kolekcja Tomasza Ossolińskiego, zainspirowana podhalańską kulturą i folklorem. W świetnie skrojonej i dopasowanej kolekcji znajdziemy szlachetne wełny i delikatne jedwabie w kolorze ziemi, a także specjalnie dedykowaną tkaninę, do stworzenia której wykorzystano fotografię Tomasza Tomaszewskiego wykonaną w Bukowinie Tatrzańskiej.

 

Tomasz Ossoliński znany głównie z projektowania i szycia męskiej garderoby, po raz pierwszy na wybiegu zaprezentował zdecydowaną większość modeli damskich. „Wchodzę w kolejny etap rozwoju firmy i marki Atelier Tomasz Ossoliński. Moje męskie ubrania klienci znają od podszewki. Kolekcja BUKOVINA to odpowiedź na potrzeby i coraz częstsze zapytania o ubrania dla kobiet.” – tłumaczy projektant.

 

Pokaz swoją obecnością uświetniło wiele gwiazd, m.in.: Magdalena Różczka, Małgorzata Socha, Joanna Kulig, Sylwia Gliwa, Monika Olejnik, Edyta Olszówka, Rafał Maśłak, Jan Wieczorkowski, Hubert Urbański, Macademian Girl, Katarzyna Warnke, Halina Mlynkova, Anna Dereszowska, Patrycja Markowska, Magdalena Schejbal i Olivier Janiak.

Gwiazdy na pokazie Tomasza Osslińskiego - GALERIA>>>

 

Zobacz też:

Sukienki, które pasują do grubych rajstop i kosztują mniej niż 250 zł

Wyglądaj jak milion dolarów

Raf Simons i Dior: 15 TOP sukienek

 

 

 

D.U