Trzeci sezon Riverdale podzielił fanów serialu. Część z nich uważa, że był emocjonujący, a tym samym najlepszy ze wszystkich. Natomiast inni uznali go za bardzo naciągany i „przekombinowany”. Wszyscy są jednak ciekawi tego, co wydarzy się w kolejnej - czwartej serii. Oczywiście, mogliśmy się domyślać, jak potoczą się losy niektórych bohaterów. Przewidywaliśmy, że Betty i Jughead zaczną szukać Alice Cooper, która współpracowała z FBI. Parze miałby w tym pomóc ich przyrodni brat – Charles. Natomiast Veronica i Archie spróbują odbudować swój związek. Warto również wspomnieć o tym, że Cheryl trzyma w piwnicy ciało swojego tragicznie zmarłego brata, o czym nadal nie wie Toni. Co zrobi, jeśli, a właściwie kiedy się o tym dowie? Nowy sezon Riverdale niesie za sobą wiele niewiadomych. Jednak twórcy postanowili zdradzić kolejne szczegóły związane z czwartą serią produkcji. Zobaczcie oficjalny trailer, który wczoraj (12 września) trafił do sieci.

Riverdale 4: mamy zwiastun nowego sezonu serialu!

Betty, Jughead, Veronica, Archie, Cheryl i Toni zaczną naukę w ostatniej klasie liceum. Nie możemy doczekać się już stylizacji, które wybiorą na bal maturalny. Jednak zanim do niego dojdzie, główni bohaterowie będą musieli rozwiązać kolejne – mroczne tajemnice. Z oficjalnego trailera wynika, że w pewnym momencie sezonu Jughead zaginie. Chłopaka będą szukali nie tylko przyjaciele, ale wszyscy mieszkańcy Riverdale. Co jeszcze wydarzy się w nowym sezonie serialu? Oficjalny zwiastun Riverdale 4 znajdziecie poniżej.

 

Riverdale 4: data premiery

Data premiery czwartego sezonu Riverdale została zaplanowana na 9 października. Serial powróci do telewizji za niespełna miesiąc! Mamy nadzieję, że będzie od razu dostępny na Netflixie. Przypomnijmy, że pierwszy odcinek Riverdale 4 zostanie poświęcony zmarłego Luke’owi Perry’emu. Twórcy serialu postanowili godnie pożegnać serialowego Freda Andrewsa i dotąd nie zdradzili, jak zakończy się wątek taty Archiego.

Riverdale 4: Twórcy serialu złożą hołd Luke’owi Perry’emu w pierwszym odcinku kolejnego sezonu.  >>>