Stara miłość nie rdzewieje, a najlepszym przykładem na potwierdzenie tego przysłowia jest Selena i Justin. Ulubiona nastoletnia para Hollywood rozstała się po 3 latach w 2011 roku. Obydwoje bardzo to przeżyli i nie utrzymywali ze sobą kontaktów. Gomez na jakiś czas wycofała się z życia publicznego, a Bieber rzucił się w wir imprez i randek. W 2017 roku nieoczekiwanie odnowili swoją znajomość. Początkowo mówiło się, że to tylko przyjaźń - Selena była wtedy w związku z The Weeknd. Kiedy ona i Abel rozstali się, o czym poinformowali pod koniec października zeszłego roku, pojawiły się plotki o powrocie Jeleny. Mniej więcej w tym samym czasie była para spędzała ze sobą mnóstwo czasu, a kiedy kilka razy dali się przyłapać na czułościach, nikt nie miał wątpliwości, że znów są razem.

Justin Bieber wyznał miłość Selenie Gomez! >>>

Justin i Selena świętowali niedawno Walentynki. Wybrali się na romantyczną wycieczkę do Laguna Beach w Kalifornii, gdzie odpoczywali w weekend, opalając się i podziwiając widoki. W sam dzień święta zakochanych piosenkarka pokonała prawie 4 tys. km (z Nowego Jorku do Los Angeles), aby zjeść ze swoim chłopakiem kolację. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj >>>

Kilka dni temu Justin zabrał Selenę na ślub swojego taty Jeremiego, który ożenił się z długoletnią dziewczyną, Chelsey Rebelo. Nie szczędzili sobie czułości, śmiali się i spędzali czas z rodziną. Teraz czekamy na ich oficjalne wyjście jako para! Myślicie, że wydarzy się to podczas gali Oscarów 2018?