Solange Knowles nie trzeba nikomu przedstawiać. Mimo tego, że jest młodszą siostrą Beyoncé, świetnie radzi sobie w świecie muzyki. Wydała 4 albumy (ostatni When I Get Home ukazał się w tym roku - w ramach trasy promującej krążek artystka wystąpiła w Polsce na Orange Warsaw Festival), a jej eteryczny i nietuzinkowy styl zdobyły sympatię fanów na całym świecie. Od 11 lat 33-latka była związana z Alanem Fergusonem, reżyserem teledysków, związanym z branżą muzyczną. Solange od zawsze chroniła swoje życie prywatne i nie dzieliła się intymnymi szczegółami ze swojego życia. w 2014 roku szczęśliwa para wzięła ślub w Nowym Orleanie. Na przyjęciu wśród ponad 200 gości nie zbrakło oczywiście Beyoncé i Jay-Z. Niestety piosenkarka poinformowała swoich fanów o rozpadzie małżeństwa za pośrednictwem Instagrama. 

Solange i jej najważniejsze piosenki >>>

Solange Knowles rozstała się z mężem po 11 latach związku

Solange Knowles jest kolejną osobą publiczną, która zdecydowała się przekazać wiadomość o zakończeniu swojego związku za pośrednictwem Instagrama. Artysta wyznała, że po 11 latach związku i 5 latach małżeństwa rozstała się z mężem. Nie wiadomo, co było przyczyną, ale z podniosłego wpisu można wywnioskować, że ich relacja - tak jak oni sami - na przestrzeni lat po prostu się zmieniła. 11 lat temu poznałam wspaniałego mężczyznę, który zmienił moje życie. Na początku tego roku rozstaliśmy się (i nie powinno to nikogo obchodzić). Uważam, że to konieczne, aby chronić swoją osobistą prawdę i żeby żyć nią w pełni - tak jak robiłam i będę nadal to robić”, napisała w poście na Instagramie. Poniżej przeczytacie całą publikację Solange na temat rozpadu jej małżeństwa z Alanem Fergusonem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

the past 2 years have brought me more physical and spiritual transition and evolution than ever before my body left me with no choice but to listen and be still within that stillness i begin my journey in confronting my worst enemy, fear. ive lived my best and worst moments in front of the lens and gaze of the world since i was a teenager. ive always tried to live in my truth no matter how ugly or full of love it is. ive also tried to carve out the space to protect my heart, and my life as it unfolds, evolves, and changes. 11 years ago i met a phenomenal man who changed every existence of my life. early this year we separated and parted ways, (and tho it ain’t nan no body business ) i find it necessary to protect the sacredness of my personal truth and to live in it fully just as I have before and will continue to do. it is unfair to not have power of your own story as you shape and mold and rewrite it yourself. a nigga ain’t perfect, but im leaning into the fear of the unknown and all the glory and power i know exist within god and the universes grace. may all of your transitions no matter how big or small, be kind to you and filled with incredible love and light!

Post udostępniony przez @ saintrecords Lis 1, 2019 o 12:18 PDT