Twórcy StarSkin współpracowali z wybitnymi dermatologami, kosmetyczkami i wizażystami, by opracować formułę kosmetyków do pielęgnacji domowej. Główne założenie było takie, by przy niewysokiej cenie uzyskać efekt, jaki widzimy u gwiazd na czerwonym dywanie. Efekt okazał się tak dobry, że ostatecznie same gwiazdy zaczęły korzystać z masek StarSkin. Co ważne, ich ceny mają być jednak przyjazne dla zwykłych użytkowników - cena maski nie przekracza 40 .

Wszystkie maski wykonane są ze specjalnego, przyjaznego skórze materiału - to bioceluloza. Jest ona uzyskiwana w naturalnym procesie fermentacji soku kokosowego. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, dłoni, czy stóp i przylega do nich jak druga skóra. Dodatkowo ułatwia wchłanianie się składników odżywczych zawartych w masce. Maska jest jednak tylko nośnikiem produktu. Wartości pielęgnacyjne pochodzą z serum - każda maska jest zanurzona w butelce z odżywczo-pielęgnacyjnym serum, a dopiero później zapakowana do szczelnej torebki.

Żeby efekty tego zabiegu były jeszcze lepsze, warto wykonać peeling przed nałożeniem maseczki. Może to być dowolny, ulubiony peeling lub specjalna peelingująca gąbka StarSkin. To okrągły aplikator, przypominający gąbki, które makijażyści stosują, by nie rozetrzeć wykonanego makijażu. Wystarczy zmoczyć go kilkoma kroplami wody, a następnie natrzeć twarz powstałą pianą. Mieszanka naturalnych kwasów owocowych (AHA) oraz ekstraktu z marchwi i brokułów skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, widocznie spłycając zmarszczki i rozświetlając cerę.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd i modelek, które stosują maseczki StarSkin na co dzień.

Maski StarSkin możecie kupić w naszym sklepie po kliknięciu w ten link >>>