To tak, jakby gwiazdka była w czerwcu albo Dzień Dziecka trwał cały miesiąc. Cuda czasem się zdarzają. W tym roku uśmiecha się do nas naprawdę fajna promocja. Otóż marka Lenovo proponuje  swoje stylowe i niezawodne laptopy Yoga w szałowej promocji cashback. Kupując Yoga Slim 7 Pro możemy otrzymać aż do 500 złotych zwrotu na swoje konto. Promocja kończy się ostatniego dnia czerwca.

Zwrot na konto zawsze cieszy, ale tu dodatkowo zostanie satysfakcja ze sprawdzonego sprzętu. Dzięki sztucznej inteligencji laptopy dostosowują się do naszych potrzeb, a najlepsza w tej klasie łączność i doskonała żywotność baterii pozwalają na długie godziny pracy lub rozrywki. Bateria obsługuje szybkie ładowanie w technologii Rapid Charge, a to poprawia komfort korzystania ze sprzętu.

Laptopy Yoga Slim 7 Pro w aluminiowej obudowie mają świetną matrycę ze 100-procentowym pokryciem sRGB o rozdzielczości do 2.8k. 14-calowy wyświetlacz zajmuje aż 91% powierzchni przedniego panelu i odświeża się nawet w 90 Hz. Skąd ta jakość? Stoi za nią procesor Intel Core 11. generacji z Intel Evo. Jest supermocny i płynnie działa z oprogramowaniem z wydajnym układem graficznym Intel Iris Xe.

Oczywiście laptopy służą nam nie tylko do pracy, ale także do zabawy, oglądania ulubionych seriali i ukochanych filmów. Yoga Slim 7 Pro obsługuje technologie Dolby Vision, Dolby Atmos, a to daje jakość przenośnego kina domowego. I jeszcze coś… Laptopy te są pod najlepszą opieką techniczną, mają zapewnione w standardzie dwa lata obsługi Premium Care. W ramach tej usługi użytkownik może skorzystać ze zdalnej pomocy serwisowej, pierwszej konfiguracji, corocznej kontroli kondycji urządzenia oraz priorytetyzacji części i szybkiej naprawy z dojazdem do domu. W promocji uczestniczą także modele Yoga Slim 7 i konwertowalna Yoga 7. 

Zobacz także:

Co zatem zrobić, by zostać posiadaczką tego sprzętu, a jeszcze dostać dodatkowe pieniądze? Wystarczy kupić do końca czerwca jeden z wybranych laptopów: Lenovo Yoga 7, Yoga Slim 7 oraz Yoga Slim 7 Pro, a na Twoje konto spłynie od 300 do 500 zł. Adres do rejestracji i wszystkie szczegóły dotyczące promocji oraz regulamin znajdziecie na stronie www.lenovopolska.pl/cashbackyoga 

Produkty te znajdziecie w sklepach partnerów promocji: Delkom.pl, Komputronik.pl, X-kom.pl, Euro.com.pl, Mediaexpert.pl, Sferis.pl, Mediamarkt.pl oraz Morele.net