Kolejny – dziewiąty odcinek Top Model 8 za nami. Jakie zadania tym razem przygotowali twórcy największego modowego show w Polsce? Musimy przyznać, że dużo się działo! Olga Kleczkowska, Michał Gała, Kinga Wawrzyniak, Klaudia Chojnacka, Dawid Woskanian, Klaudia El Dursi, Sandra Dorsz, Staszek Obolewicz i Ania Jaroszewska musieli wykazać się talentem aktorskim, a następnie pokazać, czym jest dla nich zrównoważona moda. Ale najtrudniejszym (i najbardziej emocjonującym!) zadaniem okazała się sesja z bliskimi. Gośćmi specjalnymi odcinka byli Daria Zawiałow, Marcin Przybylski, Ismena Dąbrowska, Areta Szpura, Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko. Kto wygrał w tym epizodzie, a kto odpadł z programu? Sprawdźcie!

Top Model 8: odcinek 9. Nagrania teledysku do piosenki Darii Zawiałow

Praca modela i modelki to „nie tylko” udział w sesjach zdjęciowych czy pokazach mody. Właśnie dlatego na samym początku odcinka znaleźliśmy się na planie zdjęciowym teledysku do piosenki Darii Zawiałow. Jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek w Polsce, a także gwiazda okładki Glamour zdecydowała, że uczestnicy, którzy najlepiej poradzą sobie w tym zadaniu, wystąpią w jej oficjalnym klipie. Za reżyserię teledysku odpowiadał Piotr Onopa. Kiedyś DJ, a teraz uznany reżyser ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami, jak Dawid Podsiadło, Nawojka czy Krzysztof Zalewski. Pracując z uczestnikami Top Model 2019 przyznał, że wszyscy świetnie sobie radzą, a poziom tej edycji jest bardzo wyrównany.

Uczestnicy dali z siebie wszystko. Ostatecznie, Daria Zawiałow postanowiła, że w teledysku do jej piosenki z albumu Helsinki wystąpią wszyscy. Wyróżniła jednak Olgę Kleczkowską, która zdaniem wokalistki, a także pozostałych członków ekipy poradziła sobie najlepiej i zaprosiła ją na swój koncert.

Top Model 8: odcinek 9. Eko zadanie w sortowni ubrań

Z planu zdjęciowego uczestnicy przenieśli się do jednej z największych sortowni ubrań w Polsce. Na finalistów Top Model 8 czekali tam goście specjalni odcinka – Areta Szpura, Mariusz Przybylski, a także Ismena Dąbrowska, czyli redaktor prowadząca Glamour.pl. Michał Piróg, który również towarzyszył uczestnikom w sortowni ubrań, podzielił ich na trzyosobowe grupy. Pierwszą tworzyli Sandra Dorsz, Ania Jaroszewska i Staszek Obolewicz. W drugiej pracowali Klaudia El Dursi, Klaudia Chojnacka i Dawid Woskanian. Natomiast Olga Kleczkowska współpracowała z Michałem Gałą i Kingą Wawrzyniak. Ich zadaniem było stworzenie spójnej, ciekawej kolekcji z ubrań, które udało im się znaleźć w sortowni w ciągu (zaledwie!) pięciu minut.

Top Model 8: Sandra Dorsz i Staszek Obolewicz mają romans? >>>

Na wykonanie eko zadania uczestnicy mieli dwie godziny. Następnie wszystkie drużyny musiały zaprezentować uszyte przez siebie, a właściwie przerobione kolekcje zaprezentować na wybiegu. Uczestnicy mieli o co walczyć! Zwycięska kolekcja zostanie bowiem opublikowana na łamach magazyny Glamour. Kto poradził sobie najlepiej?

Eko zadanie najbardziej spodobało się Klaudii El Dursi, która zawodowo zajmuje się krawiectwem. Nic więc dziwnego, że to właśnie ona przejęła dowodzenie w swojej drużynie. Pozostałym uczestnikom z teamu, czyli Dawidowi Woskanianowi i Klaudii Chojnackiej, opłaciło się słuchać jej uwag. Ich kolekcja, której motywem przewodnim był denim, została uznana za najlepszą!

Zobacz także:

Top Model 8: odcinek 9. Spotkanie z bliskimi i wyjątkowa sesja zdjęciowa. Gośćmi specjalnymi Karolina Ferenstein-Kraśko oraz Piotr Kraśko

Przyszedł czas na najważniejszy moment dziewiątego odcinka, czyli sesję zdjęciową. Otuchy uczestnikom Top Model 8 dodała jedna z najbardziej cenionych, a zarazem lubianych par rodzimego show-biznesu – Karolina Ferenstein-Kraśko oraz Piotr Kraśko. Mieszkańcy domu modelek i modeli byli przekonani, że będą pozować w towarzystwie koni. W końcu Karolina Ferenstein-Kraśko ma własną stadninę w Gałkowie i osiągnęła sporo sukcesów w jeździectwie.

Jednak oczom uczestników Top Model 8 nie ukazały się konie, a… ich bliscy! Tego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. W tym odcinku programu Klaudia El Dursi, Klaudia Chojnacka, Dawid Woskanian, Sandra Dorsz, Ania Jaroszewska, Staszek Obolewicz, Olga Kleczkowska, Michał Gała i Kinga Wawrzyniak musieli pozować u boku swoich rodziców, partnerów, rodzeństwa, a nawet dzieci. Oczywiście, nie obyło się bez wzruszeń.

Michał Gała przyznał, że to najlepszy dzień w jego życiu. Uczestnik pozował w towarzystwie swojej mamy i sióstr, z którymi łączy go wyjątkowa więź. W tym zadaniu poradził sobie doskonale. Nawet Marcin Tyszka przyznał, że na zdjęciu wygląda jak prawdziwy model. Jurorzy docenili również Sandrę Dorsz, Klaudię El Dursi, Staszka Obolewicza, Anię Jaroszewską i Dawida Woskaniana. Ale najlepsza okazała się Kinga Wawrzyniak. Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko przyznali, że wygląda na tym zdjęciu niezwykle szlachetnie.

Nieco gorzej poradziła sobie Olga Kleczkowska, która „nie ma komercyjnej urody”. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński docenili jednak, że uczestniczka trochę się przełamała i uśmiechnęła się na zdjęciu. Nie podołała również Klaudia Chojnacka.

Top Model 8: odcinek 9. Kto odpadł?

Tym razem najsłabiej poradziła sobie Klaudia Chojnacka. Pozując z bliskimi, uczestniczka zapomniała, że wciąż musi zachowywać się, jak profesjonalna modelka. Jurorzy zwrócili uwagę na mamę 19-latki. Ich zdaniem to właśnie ona jest gwiazdą tego zdjęcia! Niestety to właśnie Klaudia w dziewiątym odcinku Top Model 8 musiała wyprowadzić się z domu modelek i modeli. Jeżeli chcecie poznać ją lepiej, sprawdźcie, jakich odpowiedzi udzieliła w naszym kwestionariuszu.

Top Model 8: Kinga Wawrzyniak oczerniła Klaudię El Dursi? Sandra Dorsz wyjawiła prawdę na temat konfliktu w Top Model 2019 >>>