W październiku minionego roku Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego w związku z poważnym załamaniem nerwowym. Wszystko ze względu na toczeń, który niszczy jej zdrowie fizyczne, a także negatywnie wpływa na psychikę. W związku z chorobą wokalistka zniknęła na kilka miesięcy z życia publicznego – nie pojawiała się na ściankach, omijała wszelkie imprezy branżowe. Selena Gomez postanowiła skupić się na sobie oraz na swojej rodzinie i przyjaciołach, których bliskości bardzo potrzebowała. Okazuje się, że terapia przynosi pozytywne efekty, a młoda piosenkarka wraca do formy! Ostatnio pojawiła się nawet na czerwonym dywanie (na imprezie charytatywnej We Day California). Gwiazda Disneya udzieliła również obszernego wywiadu, w którym opowiedziała między innymi o swoim podejściu do wyglądu zewnętrznego.

Wiemy, dlaczego Selena Gomez nie lubi, gdy ktoś komplementuje jej urodę!

Selena Gomez wystąpiła ostatnio w jednym z odcinków popularnego podcastu Dream It Real. Cała rozmowa dotyczyła szeroko pojętej autentyczności, natomiast 26-letnia wokalistka opowiedziała o swoim wizerunku w sieci, a także podejściu do mediów społecznościowych. Selena Gomez stwierdziła po raz kolejny, że warto robić sobie krótkie przerwy od Instagrama i innych zakłamujących rzeczywistość aplikacji, bowiem (tak było w jej przypadku) ciągłe oglądanie szczęśliwych ludzi, żyjących w wyidealizowanym – często zupełnie nieprawdziwym świecie może doprowadzić nawet do depresji. To po prostu niezdrowe. Gwiazda Disneya wyznała również, że oczywiście cieszą ją pozytywne komentarze fanów oraz pochlebne opinie dotyczące urody wokalistki. Nie znosi jednak, gdy ktoś ocenia ją tylko przez pryzmat atrakcyjnego wyglądu.

Naprawdę nie lubię, gdy ktoś chwali mój wygląd. Oczywiście opinie w stylu „jesteś ładna” są miłe, ale dotyczą tylko wyglądu zewnętrznego. Wiem, że jestem ładna, ale chciałabym, żeby ktoś pokochał mnie nie za urodę, ale ze względu na to, jaką osobą jestem.

Młoda gwiazda dba o to, aby fani nie mieli jej jedynie za „ładną dziewczynę”, ale również za wartościową osobę. Selena Gomez chce, żeby ogromna popularność nie przysłoniła tego, kim naprawdę jest . Właśnie dlatego wszystkie piosenki Seleny opowiadają autentyczne historie i nawiązują w symboliczny sposób do najważniejszych momentów w jej życiu. Tutaj nikt nikogo nie udaje.

Selena Gomez i Zac Efron są parą? Fani nie mają wątpliwości! >>>