Znaki zodiaku w łóżku

Każdy różni się pod względem preferencji seksualnych i to jest w porządku. W końcu nie wszystkim musi podobać się to samo. Czasami jednak taka „łóżkowa” niezgodność może doprowadzić do konfliktów i nieporozumień w związku. Najważniejsza jest w tym wszystkim komunikacja. Mówcie sobie, czego potrzebujecie, co wam się podoba, a co nie. Zanim jednak to, sprawdź, jaki są znaki zodiaku w łóżku. Czy jesteś dopasowana ze swoim partnerem także w kwestii seksu? Odpowiedź znajdziesz w gwiazdach.

Baran

Baran uwielbia podbijać. Seks z nim jest pełen pasji i pożądania. Z pewnością nie będziesz się nudzić. W łóżku jest stanowczy, ale daje dużo przyjemności swojej partnerce/partnerowi. Kręcą go odgrywanie ról i sexy czerwona bielizna.

Byk

Styl uprawiania seksu Byka różni się od Barana. Byk jest zmysłowy i romantyczny. Nie za bardzo lubi szybkie tempo. Woli zacząć od eleganckiej kolacji i wina, później przejść do gry wstępnej. Gdy dotrzecie do łóżka czeka was naprawdę wspaniały czas.

Bliźnięta

Bliźnięta lubią uprawiać seks z osobami, które znają. Są niezwykle towarzyskie, więc wiecznie potrzebują kogoś obok – najlepiej znajomego. Ten znak zodiaku uważany jest za dość szalony i energiczny. Także w łóżku. Lubi lekki seks, uwodzenie, droczenie się i grę wstępną. Z Bliźniętami nie można się nudzić.

Rak

Można spodziewać się, jakim kochankiem jest Rak. Oczywiście romantycznym i delikatnym. Do seksu potrzebuje miłości, uczucia i czułości. Nie oznacza to jednak, że Rak nie jest namiętny. Wręcz przeciwnie, seks z nim może być pełen pasji. W połączeniu z uczuciem - niesamowite doświadczenie gwarantowane.

Lew

Lew oczywiście dominuje, przejmuje kontrolę i inicjatywę. Jest gorącym kochankiem, lubi, gdy partnerka lub partner pozwala mu się uwieść. Niestety potrafi być zaborczy, czasem za bardzo skupia się na sobie niż na drugiej osobie. Gdy jednak znajdziecie wspólny rytm, czekają cię chwile pełne uniesienia.

Panna

Panna w łóżku jest dość powściągliwa. Tak, jak w miłości – w seksie też potrzebuje więcej czasu, aby w pełni się otworzyć. Dopiero po czasie poczuje się wyzwolona. Jeśli uprawia seks z miłości, jest w stanie zrobić dla swojej partnerki/partnera naprawdę wszystko. Lubi sexy stroje i uwodzicielskie tańce.

Zobacz także:

Waga

Waga jest bardzo otwarta i ma pełno fantazji. Ceni sobie monogamię, ale nie oznacza to, że jest z nią nudno. Ten znak zodiaku zdecydowanie nie jest pozbawiony wyobraźni i zrobi wszystko, żeby wasze każde doświadczenie było ekscytujące. Lubi ekstremum.

Skorpion

Skorpion uwielbia odkrywać nowe poziomy głębi ze swoją ukochaną osobą. Uczucie w łóżku jest dla niego bardzo ważne. To jeden z najbardziej seksualnych znaków zodiaku. Kocha seksualność i wszystko, co z nią związane. Dla Skorpiona związek bez seksu nie istnieje.

Strzelec

Strzelec jest niezwykle charyzmatyczny, co przekłada się na jego energię w łóżku. Można się z nim dobrze bawić i mieć wiele przygód. Lubi różnorodność, dlatego raczej nie przywiązuje się do jednej osoby, często zmienia partnerki i partnerów seksualnych. Lojalność nie jest jego najmocniejszą stroną.

Koziorożec

Koziorożcowi trudno jest okazywać emocje. To samo tyczy się rozwijania uczucia w łóżku. Potrzebuje trochę czasu, aby w pełni się otworzyć. Na początku może wydawać się nieco zdystansowany, daleko mu do spontaniczności. Jeśli uda wam się wejść na wspólne tory, może okazać się najlepszym i najlojalniejszym kochankiem, jakiego miałaś w życiu.

Wodnik

Wodnik seks zaczyna od… rozmowy. Ten znak zodiaku bardzo ceni sobie inteligencję, dlatego, jeśli chcesz go uwieść, porozmawiaj z nim. Ważne jest dla niego znalezienie wspólnego porozumienia z partnerką/partnerem. Nie lubi jednak ograniczeń, jego wolność jest dla niego niezwykle istotna.

Ryby

Ryby to jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. Mogłoby się wydawać, że takie też będą w łóżku, jednak z nimi nigdy nic nie wiadomo. Są dość nieprzewidywalne i mają bujną wyobraźnię. Raz mogą być pełne miłości i czułości, a raz pełne pasji, namiętności i dzikości. Zależy na którą wersję Ryb akurat trafisz. Jeśli chcesz je pozytywnie zaskoczyć zaproponuj wspólny seans filmu erotycznego, zanim sami przejdziecie do rzeczy.