Ruszyła produkcja „Listów do M. 4”!

Jeśli nie wyobrażacie sobie świąt bez „Listów do M.” mamy dla was dobrą wiadomość. Wasza ulubiona komedia romantyczna powróci do kin! Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej już, czwartej części produkcji. Komunikat pojawił się właśnie na profilu filmu na Instagramie, @listydom.

„Ekipa filmowa śnieży miasto, czyli będą Listy po raz czwarty. Dzisiaj padł pierwszy klaps na planie naszej świątecznej komedii.” – można przeczytać pod zdjęciem, przedstawiającym rozstawiony sprzęt filmowy oraz krzesła dla reżysera Patricka Yoki oraz aktorów: Agnieszki Dygant, Tomasza Karolaka i Piotra Adamczyka. Zdjęciem, które już zdobyło kilkaset polubień i mnóstwo entuzjastycznych komentarzy. „Oł jeeeees‼️‼️‼️”, „Oooo tak. Już się nie mogę doczekać” – piszą fani komedii i już odliczają dni do premiery.
 

„Listy do M. 4”: Data premiery

Wy też jesteście ciekawi, kiedy się jej spodziewać? Przychodzimy z pomocą. Premiera „Listów do M. 4” planowana jest na 4 listopada. Przynajmniej taką datę w oficjalnym poście podali producenci. Dodając, by trzymać kciuki, żeby ekipa za bardzo nie zmarzła na planie. A więc trzymamy! Zastanawiając się, czego spodziewać się po czwartej części produkcji. Zwłaszcza, że mają pojawić się także zupełnie nowi aktorzy. Stay tuned!

Komedia romantyczna „Listy do M.” okazała się być wielkim sukcesem. Pierwszą część produkcji, która swoją premierę miała w 2011 roku, obejrzało ponad 2 miliony osób. Każda kolejna przyciąga do kin jeszcze więcej widzów. Widziałyście wszystkie?

Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak i inne gwiazdy na premierze filmu „Listy do M. 3”.