O jej pierwszej ciąży wiadomo tak naprawdę niewiele. Większość informacji, jakie dziś mamy o narodzinach Blue Ivy, to raczej spekulacje mediów, niż potwierdzenia rodziców. Wśród najczęściej powtarzanych plotek była ta, o rzekomo wynajętej surogatce, która miała na świat wydać pierwsze dziecko Beyoncé i Jaya Z.

W drugiej ciąży Queen B. zdecydowanie chętniej i częściej pokazywała się z okazałym brzuchem publicznie. Złośliwi twierdzą, że to dlatego, by uniknąć tym razem jakichkolwiek wątpliwości. Także na swoje social media wokalistka regularnie wrzucała zdjęcia w błogosławionym stanie. Tam też 1 lutego ogłosiła, że spodziewa się bliźniaków. Zdjęcie, które wówczas dodała ma dziś... ponad 11 milionów polubień! Jest duża szansa, że pierwsze zdjęcie nowonarodzonej córki i syna pobije ten rekord. Płeć dzieci zdradzili ponoć informatorzy z bliskiego kręgu gwiazdorskiej pary. To oni również twierdzą, że Beyoncé i Jay Z powitali już maleństwa na świecie.

Zobacz także: Amal i George Clooney zostali rodzicami! >>>

Według zagranicznych tabloidów piosenkarka wcale nie urodziła w swojej willi, gdzie podobno przygotowano specjalny oddział położniczy. We wtorek wieczorem udała się bowiem do prywatnej kliniki w Los Angeles, na co dowodem ma być ochrona stojąca na wejściu do placówki oraz jej współpracownicy „krążący” po korytarzach. Fani Bee dostrzegli także dłuższą niż zwykle nieobecność w social mediach. Beyoncé nie publikuje nic na żadnym swoim koncie, ani nie pojawia się na zdjęciach czy w postach członków swojej rodziny. Czy to oznacza, że 5-letnia Blue Ivy została już starszą siostrą? Czekamy na potwierdzenie!

 

AKTUALIZACJA!

Bliźniaki Beyoncé już na świecie! Wokalistka pokazała pierwsze zdjęcie dzieci i oficjalnie potwierdziła ich płeć oraz imiona.