Kiedy ktoś zapowiada, że nowy serial będzie nowym Seksem w wielkim mieście, powinien ważyć słowa. Trudno bowiem cokolwiek porównywać z produkcją, która bez dwóch zdań ma status kultowej. Ale jeśli stoi za nią ta sama osoba, która przyczyniła się do sukcesu historii Carrie, Mirandy, Samanthy i Charlotte, czyli Darren Star, chyba możemy mieć nadzieję, że nie są to puste deklaracje. A właśnie takie można znaleźć w sieci w kontekście serialu Emily in Paris, w którym w roli głównej zobaczymy Lily Collins, aktorkę znaną z takich produkcji, jak Podły, okrutny zły, Love, Rosie czy Aż do kości.


Zobacz także: Sarah Jessica Parker zdradziła, co jest dla niej najcenniejszą pamiątką po Carrie Bradshaw
 

Emily in Paris z Lily Collins to nowy serial twórcy Seksu w wielkim mieście! O czym będzie?

Serial Emily in Paris liczyć ma 10 odcinków, każdy po 30 minut, i będzie opowiadać o losach Emily, dziewczyny z Chicago, która dostaje pracę w luksusowej francuskiej agencji marketingowej mającej swoją siedzibę w Paryżu. To, co jest powodem porównań z Seksem w wielkim mieście, to również postać stylistki zatrudnionej przy pracy nad Emily in Paris. Jest nią bowiem Patricia Field, czyli ta sama, która na potrzeby SATC ubierała Sarah Jessicę Parker czy Kim Cattrall. Możecie być więc przygotowani na to, że mody w nowej serialowej produkcji będzie sporo. A kogo oprócz Lily Collins zobaczymy na ekranie? Wśród potwierdzonych osób są Ashley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat i Bruno Gouery. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are just getting started. #emilyinparis

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis) Sie 27, 2019 o 3:45 PDTSerial Emily in Paris trafi na Netflix! Kiedy premiera?

Zdjęcia do serialu zakończono w listopadzie 2019 roku. Już w lutym wiadomo było, że premiera planowana jest na pewno na 2020 rok, a także, że serial pojawi się w stacji Paramount Network. Od tamtej pory plany nieco się zmieniły. Produkcja, owszem, ma ujrzeć światło dzienne jesienią, ale na Netflix! Ta informacja powinna ucieszyć was jeszcze bardziej, bo to świadczy o tym, że serial Emily in Paris dotrze do znacznie większego grona odbiorców, także z Polski. Właśnie dowiedzieliśmy się, że serial trafi na popularną platformę już 2 października. W sieci pojawił się też pierwszy krótki zwiastun. Zobaczcie poniżej!