Kiedy ktoś zapowiada, że nowy serial będzie nowym Seksem w wielkim mieście, powinien ważyć słowa. Trudno bowiem cokolwiek porównywać się z produkcją, która bez dwóch zdań ma status kultowej. Ale jeśli stoi za nią ta sama osoba, która przyczyniła się do sukcesu historii Carrie, Mirandy, Samanthy i Charlotte, czyli Darren Star, chyba możemy mieć nadzieję, że nie są to puste deklaracje. A właśnie takie można znaleźć w sieci w kontekście serialu Emily in Paris, w którym w roli głównej zobaczymy Lily Collins, aktorkę znaną z takich produkcji, jak Podły, okrutny zły, Love, Rosie czy Aż do kości.

Sarah Jessica Parker zdradziła, co jest dla niej najcenniejszą pamiątką po Carrie Bradshaw

Emily in Paris liczyć ma 10 odcinków i będzie opowiadać o losach Emily, dziewczyny z Chicago, która dostaje pracę w luksusowej francuskiej agencji marketingowej mającej swoją siedzibę w Paryżu. To, co jest powodem porównań z Seksem w wielkim mieście, to również postać stylistki zatrudnionej przy pracy nad Emily in Paris. Jest nią bowiem Patricia Field, czyli ta sama, która ubierała Sarah Jessicę Parker czy Kim Cattrall. Możecie być więc przygotowani na to, że mody w nowej serialowej produkcji będzie sporo. A kogo oprócz Lily Collins zobaczymy na ekranie? Wśród potwierdzonych osób są Ashley Park, Kate Walsh, Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat oaz Bruno Gouery.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are just getting started. #emilyinparis

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis) Sie 27, 2019 o 3:45 PDT

Zdjęcia do serialu zakończono w listopadzie 2019 roku. Choć data premiery serialu Emily in Paris nie jest jeszcze znana, prawdopodobnie zadzieje się jeszcze w 2020 roku na kanale Paramount Network. Czy trafi także do sieci. Kto wie, może pokusi się o to jedna z platform streamingowych, czego oczywiście bardzo byśmy sobie i Wam życzyli. A tak btw, cały czas czekamy też na kontynuację Seksu w wielkim mieście, o której mówi się już od jakiegoś czasu. W tym przypadku także mamy nadzieję, że nie są to słowa rzucane na wiatr!