Co prawda jeszcze 10 miesięcy do premiery najnowszej adaptacji książki "Piękna i Bestia", jednak Disney postanowił już uraczyć nas pierwszym zwiastunem. Dowiadujemy się z niego, że główną rolę w filmie zagra Emma Watson. 

Niewiele możemy stwierdzić po 90 sekundowym zwiastunie, ale dodatkowe informacje donoszą, że oprócz Emmy Watson w filmie wystąpią także Ian McKellen (Gandalf z "Władcy Pierścieni") i Ewan McGregor. W rolę Bestii wcieli się aktor Dan Stevens znany z filmów "Gość", "Wampirzyce" czy popularnego serialu "Downton Abbey". 

Premiera najnowszej adaptacji francuskiej baśni zaplanowana jest na 17 marca 2017 roku. Za scenariusz odpowiedzialni są Steohen Chbosky ("Łowca i Królowa Lodu") i Evan Spiliotopoulos ("Charlie").

Zwiastun w sieci pojawił się zaledwie kilka dni temu, a już ustanowił nowy rekord YouTube'a. W ciągu doby od publikacji został wyświetlony aż 91,8 miliona razy. Oznacza to, że pobił rekord wyświetleń należący do zwiastuna filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" (88 milionów wyświetleń).