Już niedługo wystartuje pierwsza polska edycja Hotel Paradise – reality show, które cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem widzów na całym świecie. Nic dziwnego! W tym programie chodzi nie tylko o miłość, ale również (a dla niektórych uczestników „przede wszystkim”) o wielkie pieniądze. Zwycięzcy programu otrzymają bowiem nagrodę – 100 tysięcy złotych. Robi wrażenie, prawda? Aby dojść do finału, uczestnicy muszą dobierać się w pary, zawierać sojusze, a także snuć intrygi. Warto wspomnieć, że Hotel Paradise to oryginalny – pierwszy format tego typu na świecie. Co jeszcze warto wiedzieć o programie, który poprowadzi Klaudia El Dursi?

Hotel Paradise – zasady programu

Zasady Hotel Paradise są dość proste. W programie mogą wziąć udział wyłącznie single i singielki. Ich głównym zadaniem jest dobieranie się w pary i „przetrwanie” kolejnego tygodnia. Uczestnicy, którym nie uda znaleźć się drugiej połówki, najpierw trafiają do tak zwanej singlówki, a następnie muszą pożegnać się z programem. Mieszkańcom wyjątkowego hotelu zazwyczaj udaje się znaleźć miłość. Jednak bywa i tak, że muszą kombinować – zawierać sojusze albo snuć intrygi. Wszystko po to, aby dostać się do wielkiego finału.

Hotel Paradise – szczegóły związane z pierwszą edycją programu w Polsce

Pod koniec ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Klaudia El Dursi poprowadzi polską edycję Hotel Paradise. To ogromy sukces uczestniczki 8. edycji Top Model. Nagrania do Hotel Paradise odbywają się na Bali, a konkretnie w miejscowości Tabanan. Uczestnicy programu zamieszkali w okazałej willi usytuowanej tuż obok oceanu. Do dyspozycji mają m.in. basen, natomiast o ich komfort dba obsługa hotelu. Wnętrza willi robią wrażenie! Zdjęcia salonu, sypialni, łazienek czy wspomnianej wcześniej singlówki znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Podczas naszego pobytu na Bali poznaliśmy kilka istotnych szczegółów dotyczących polskiej edycji Hotel Paradise, a także posłuchaliśmy o ciekawostkach związanych z produkcją. Co ciekawe, na terenie posiadłości znajduje się również pięć mniejszych domków. Zostały one zajęte przez reżysera i pozostałych członków produkcji. Warto wspomnieć, że na planie pracuje ponad 70 osób – do współpracy zaproszono nie tylko Polaków, ale również Balijczyków. Tamtejsi fachowcy są odpowiedzialni za niektóre kwestie techniczne, np. za dźwięk. Nagrania do Hotel Paradise potrwają kilka miesięcy. Właśnie dlatego niektórym członkom produkcji towarzyszą ich rodziny.

Jak w przypadku innych reality show, uczestnikom Hotel Paradise przez cały czas towarzyszą kamery. Na planie znaleźliśmy ponad 50 sztuk. Ale uwaga! Uczestnicy nie będą przebywać przez cały czas w hotelu. Twórcy programu przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji poza terenem posiadłości, na przykład na rajskiej plaży. Więcej dowiemy się w drugiej połowie lutego 2020, gdy wystartuje pierwsza polska edycja Hotel Paradise!

Hotel Paradise – kiedy premiera?

Nie możecie doczekać się premiery Hotel Paradise w Polsce? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, mamy dla was dobrą wiadomość! Polska edycja popularnego reality show wystartuje za niecałe dwa tygodnie, a konkretnie 24 lutego. Hotel Paradise będziecie mogli oglądać codziennie na kanale TVN7.

Klaudia El Dursi walczyła o rolę prowadzącej „Hotel Paradise” z Anną Markowską! >>>