W dzisiejszych czasach wiele mówi się o szkodliwej dla środowiska produkcji odzwierzęcych produktów. Gwiazdy również propagują diety wegetariańskie i wegańskie. Jedną z ich najbardziej zagorzałych i znanych zwolenniczek jest Beyoncé. Piosenkarka rok temu mocno promowała swój program 22 Days Nutrition Meal Planner, który współtworzyła z trenerem personalnym, Marco Borgesem. Znajdziemy w nim jadłospisy na pyszne dania, które nie zawierają mięsa, sporo motywacji oraz ogólne informacje o zdrowym odżywianiu. Dla gwiazdy takie żywienie stało się stylem życia, dlatego teraz chce zachęcić także swoich fanów do zmiany diety na zdrowszą i bezmięsną. Beyoncé i jej mąż Jay-Z zorganizowali konkurs, w którym można dożywotnio wygrać bilety na ich koncerty! Co należy zrobić, by zostać zwycięzcą?

Zobacz także: Ed Sheeran poniżył Beyoncé?! Wszystko przez T-shirt muzyka >>>

Darmowe wejścia dla wegan na koncerty Beyoncé i Jay-Z – jak wygrać w konkursie?

To nie pierwszy raz, kiedy Carterowie organizują konkurs dla swoich fanów. Między innymi to dzięki nim kilka lat temu Radzimir Dębski wygrał 4 tysiące dolarów, a jego remix ukazał się na płycie artystki. To pokazuje, że naprawdę my również możemy zwyciężać! By uzyskać dożywotnie (konkretnie na 30 lat) bilety na koncerty Queen B i jej męża musimy zarejestrować się we wspomnianym programie Marco Borgesa 22 Days Nutrition na stronie thegreenprintproject.com. Uspokajamy – jeśli jeszcze nie jesteście weganami bądź wegankami nie musicie od razu przechodzić na restrykcyjną dietę. Chodzi tutaj nawet o powolne zminimalizowanie mięsa i produktów odzwierzęcych w diecie, ponieważ program oprócz wegańskich jadłospisów zakłada również opcje dla początkujących, jak np. bezmięsne poniedziałki czy tylko dwa wegańskie posiłki w ciągu dnia. Jak w takim razie Carterowie wybiorą szczęśliwego zwycięzcę? Ma być on wyłoniony za pomocą losowania. Wszystko to brzmi zbyt pięknie, więc oczywiście musi być jakieś ALE. Niestety, żeby wziąć udział w konkursie musimy być pełnoletnimi obywatelami USA. I jak tu nie żałować, że nie mieszka się w Stanach?!

Ile zarabiają Beyoncé i Jay-Z na wspólnych koncertach? Artyści dzięki trasie OTR II mogą nie pracować do końca życia! >>>