Pierwsze doniesienia o tym, że Kim Kardashian i Pete Davidson spotykają się, wzbudziły niemałe emocje (nie tylko) wśród ich fanek oraz fanów. Wiele osób nie wierzyło w łączące ich uczucie, nie dawało im szansy. Wszystko wskazuje jednak na to, że celebrytka i komik są razem bardzo szczęśliwi. W marcu tego roku członkini klanu Kardashian-Jenner opowiedziała o nowym związku w „The Ellen DeGeneres Show”. Ujawniła m.in., że gwiazdor „Saturday Night Live” zrobił dla niej kilka tatuaży. Kilka tygodni później Kardashianka opublikowała pierwsze zdjęcia z ukochanym na swoim profilu na Instagramie. Natomiast pod koniec kwietnia 2022 Kim Kardashian i Pete Davidson zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie. 

Kim Kardashian i Pete Davidson po raz pierwszy razem na czerwonym dywanie!

Kim Kardashian i Pete Davidson weszli właśnie na wyższy poziom, jeśli chodzi o relacje w świecie show-biznesu. Celebrytka oraz komik pojawili się razem na tegorocznym White House correspondents’ dinner i nie ukrywali, że łączy ich coś więcej. Zwrócili na siebie uwagę wszystkich fotoreporterów, jak również fotoreporterek, a ich wspólne zdjęcia z wydarzenia, które odbyło się 30 kwietnia, w mgnieniu oka obiegły cały (wirtualny) świat. Kilka fotografii możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Tego wieczoru Kim Kardashian założyła srebrną – mocno połyskującą i dopasowaną sukienkę od Balenciagi i biżuterię od Lorraine Schwartz. Co więcej, gwiazda programów „Z kamerą u Kardashianów” oraz „The Kardashians” rozpuściła swoje długie włosy i stworzyła tak zwany wet look. Jeśli chodzi o makijaż, zdecydowała się na odcienie nude. Z kolei Pete Davidson postawił na czarny garnitur od Prady, okulary przeciwsłoneczne tej samej marki oraz tenisówki, a konkretnie Vansy. Nie sposób oderwać wzrok od tej pary. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.