Sława ma wysoką cenę, nawet jeśli zasłynęło się wyłącznie za sprawą własnych operacji plastycznych albo dlatego, że pokazało się swoje codzienne życie w telewizji. Na tyle wysoką, że płacą ja nawet kolejne pokolenia. Mowa oczywiście o Kardashianach, a dokładnie o Kylie Jenner. Chociaż 21-letnia celebrytka nieoczekiwanie świetnie odnalazła się w roli mamy, a pojawienie się na świecie Stormi widocznie wzmocniło jej relację z raperem, są przyjemności, których nie kupi córce za żadne pieniądze. A co do tych ostatnich, do skąpych nie należy – już dziś 10-miesięczna dziewczynka dysponuje garderobą wartą miliony. Same buty, które się w niej znalazły, jeszcze zanim dziecko postawiło swój pierwszy krok, opiewają na kwotę 22 tysięcy dolarów, a wśród najbardziej wartościowych modeli można znaleźć m.in. Giuseppe Zanotti (za ok. 1000 dolarów), Gucci (para o wartości ok. 300 dolarów) czy Nike Air Force One.

Najlepsza rada, jaką Kylie Jenner dostała od swojej mamy

Kylie Jenner zabrała Stormi na jej pierwszy spacer do parku

To, co jest najzwyklejszą przyjemnością, co jednak dotychczas pozostawało poza zasięgiem Kylie to zwykły spacer do parku! Jeśli wierzyć zagranicznej prasie, Stormi Webster doczekała się tej frajdy dopiero przed ukończeniem roku. Nie znaczy to oczywiście, że wcześniej nie była zabierana na spacery, ale jak można się domyślić, te odbywały się raczej na terenie twierdzy Kardashianów tak, by w orbicie dziecka nie znalazł się nikt niepowołany.

Jak można się spodziewać, decyzja, by zabrać małą w przestrzeń publiczną, która kiedyś będzie musiała stać się jej naturalnym środowiskiem, wywołała falę komentarzy w mediach społecznościowych. Post ze zdjęciem polubiło ponad 4 miliony followersów, a skomentowało ponad 16 i pół tysiąca. Głos zabrali zarówno ci, którzy są przyklaskują celebrytce i chwalą ją za odwagę, jak też pozostali, którzy odsądzają ją za zabranie córki do parku od czci i wiary.

A wy co o tym sądzicie? Zgodzicie się, że brak normalnego dzieciństwa to wysoka cena za niczym nie usprawiedliwioną rządzę sławy własnej mamy? Są szanse, że Kylie Jenner wychowa Stormi na względnie normalne dziecko?

Te zdjęcia Kylie Jenner i Travisa Scotta dowodzą, że są spełnionymi rodzicami! Celebrytka nigdy tak czule nie pisała o córce i partnerze!