Le Défilé L’Oréal Paris: święto jedności i siostrzeństwa pod Wieżą Eiffla

Marka L’Oréal Paris powróciła do światowej stolicy mody. 1 października 2023 roku już po raz 6. oddała hołd kobiecej sile w niesamowitym pokazie „Le Défilé L’Oréal Paris”. Całemu wydarzeniu przyglądała się niemała widownia. Pokaz był transmitowany na żywo – na Instagramie, YouTube i (po raz pierwszy) na platformie Roblox. 

Mat. prasowe/Kendall Jenner, Le Défilé L’Oréal Paris

Przesłanie tego wydarzenia było wyjątkowe. Zorganizowano je z myślą o odważnych ambasadorkach marki oraz wszystkich kobietach na świecie. „Walk Your Worth” to hasło, które dodaje odwagi. Zachęca również do tego, aby podążać własną drogą pewnym siebie krokiem i odważnie patrzeć w przyszłość.

Marka L’Oréal Paris od lat łączy świat mody i urody, a wartość kobiecej siły i mocy stawia na pierwszym miejscu.

Mat. prasowe/Cindy Bruna_Le Défilé L’Oréal Paris

„Walk Your Worth” to także zabawa legendarnym hasłem, które z pewnością kojarzy każda z nas – „Ponieważ jesteś tego warta!”. Pod tymi właśnie słowami kryje się, w wielkim skrócie, misja marki L’Oréal Paris. Chodzi w niej o to, aby dawać kobietom siłę, aby były świadome swojej wartości i nie bały się zajmować (ważnego!) miejsca w społeczeństwie.

Marka L’Oréal Paris wspiera kobiety, aby były zmianą, której ten świat potrzebuje, żeby nie bały się walczyć o siebie i pielęgnowały piękno autentycznych relacji.

6. edycja show „Le Défilé L’Oréal Paris” to niezwykłe, globalne spotkanie w Paryżu. Wśród reprezentantek marki na „Le Défilé L’Oréal Paris” znalazły się m.in.: Marie Bochet, Cindy Bruna, Camila Cabello, Viola Davis, Elle Fanning, Luma Grothe, Kendall Jenner, Liya Kebede, Katherine Langford, Eva Longoria, Andie MacDowell, Helen Mirren, Aja Naomi King, Soo Joo Park, Aishwarya Rai, Yseult, Nikolaj Coster-Waldau i wiele innych. 

Mat. prasowe/Globalne ambasadorki L’Oréal Paris na pokazie Le Défilé L’Oréal Paris

Zobacz także:

Pojawił się także polski akcent... a nawet kilka akcentów! Gościniami przybywającymi z naszego kraju były piękne, zdolne i świadome własnej wartości kobiety – Marysia Dębska, Ewa Farna oraz Julia Kostera.

Mat. prasowe/Farna, Dębska, Kostera Le Défilé L’Oréal Paris fot.Morgane Maurice dla L’Oréal Paris

Podczas tegorocznej edycji „Le Défilé L’Oréal Paris" zaprezentowano unikalne looki zainspirowane francuskim savoir-faire. Dyrektorka artystyczna ds. makijażu, Val Garland ze swoim zespołem artystów oraz guru włoskich stylizacji Stéphane Lancienem i jego zespołem powrócili na tegoroczny show, tworząc zachwycające stylizacje.

W naszej galerii zobaczysz więcej zdjęć z tego wydarzenia. Zainspiruj się tymi makijażami i fryzurami – będą hot w najbliższym sezonie!

Partnerami marki na „Le Défilé L’Oréal Paris” w 2023 roku były TBA.

Mat. prasowe/Elle Fanning, Le Défilé L’Oréal Paris