Komedia romantyczna w świątecznym klimacie? Brzmi jak przepis na sukces! A w ofercie Netflixa takich tytułów nie brakuje: Świąteczny książę czy Zamian z księżniczką to najlepsze przykłady filmów, do których wraca się przy okazji Gwiazdki. A już niebawem dołączy do nich kolejny tytuł, za który odpowiedzialni są twórcy dwóch wymienionych wcześniej tytułów. Zaś w roli głównej zobaczymy aktorkę, która po długiej przerwie wraca na ekran – Lindsay Lohan.

Nowa świąteczna komedia romantyczna Netflixa z Lindsay Lohan w roli głównej. O czym będzie?

Nie wiadomo jeszcze, jaki tytuł nosić będzie nowa świąteczna komedia romantyczna Netflixa, ale znane są pierwsze szczegóły dotyczące fabuły. Lindsay Lohan wcieli się w świeżo zaręczoną, rozpieszczoną dziedziczkę fortuny, która nagle ulega wypadkowi i traci pamięć. Los chciał, by po tym wydarzeniu bohaterka trafiła do górskiej chaty, której właścicielem jest przystojny mężczyzna i ojciec wyjątkowo dojrzałej jak na swój wiek córki. Jak potoczą się ich losy w obliczu nachodzących świąt bożego narodzenia? Tego, mamy nadzieję, dowiemy się już niebawem! Póki co planowana data premiery filmu to wielka niewiadoma. 

Lindsay Lohan zagra w nowej komedii romantycznej Netflixa. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie?

Nie wiemy, kto oprócz Lindsay Lohan znajdzie się w obsadzie. Autorami scenariusza są Jeff Bonnett, Ron Oliver, Janeen Damian oraz Michael Damian, Amanda Phillips i Eric Jarboe, producentami wykonawczymi komedii romantycznej, a Brad Krevoy i Michael Damian z Riviera Films jej producentami. Za reżyserię natomiast odpowiedzialny jest Janeen Damian

Angaż Lindsay Lohan do tej produkcji jest dla 34-letniej aktorki pierwszym od 2019 roku, kiedy to pojawiła się w filmie Among the Shadows. Największą popularność przyniosły jej obrazy, w których grała jeszcze jako dziecko, czyli historia o dwóch zaradnych bliźniaczkach Nie wierzcie bliźniaczkom (1998), a później będąc nastolatką. Takie tytuły jak Zakręcony piątek (2003), Wredne dziewczyny (2004) czy Garbi – Super bryka (2005) to produkcje, z którymi zawsze będziemy kojarzyć Lindsay Lohan.