Komedia romantyczna w świątecznym klimacie? Brzmi jak przepis na sukces! A w ofercie Netflika takich propozycji nie brakuje: „Świąteczny książę” czy „Zamiana z księżniczką” to najlepsze przykłady filmów, do których chce się wracać przy okazji Gwiazdki. A już niebawem dołączy do nich kolejna produkcja, za który odpowiedzialni są twórcy dwóch wymienionych wcześniej tytułów. Zaś w roli głównej zobaczymy aktorkę, która po długiej przerwie wraca na ekran – Lindsay Lohan.

Nowa świąteczna komedia romantyczna Netflixa z Lindsay Lohan. O czym będzie?

W nowej świątecznej komedii romantycznej Netfliksa o wiele mówiącym tytule „Niezapomniane święta” (ang. „Falling for Christmas”), Lindsay Lohan wcieli się w świeżo zaręczoną, rozpieszczoną dziedziczkę fortuny, która nagle ulega wypadkowi i traci pamięć. Los chciał, by po tym wydarzeniu bohaterka trafiła do górskiej chaty, której właścicielem jest przystojny mężczyzna i ojciec wyjątkowo dojrzałej jak na swój wiek córki. Jak potoczą się ich losy w obliczu nachodzących świąt Bożego Narodzenia? Tego, mamy nadzieję, dowiemy się już niebawem! 

„Niezapomniane święta”: obsada

Angaż Lindsay Lohan do tej produkcji jest dla 36-latki pierwszym wyzwaniem aktorskim od 2019 roku, kiedy to pojawiła się w filmie „Among the Shadows”. Największą popularność przyniosły jej obrazy, w których grała jeszcze jako dziecko (historia o dwóch zaradnych bliźniaczkach „Nie wierzcie bliźniaczkom” z 1998 roku), a później nastolatka. Takie tytuły jak „Zakręcony piątek” (2003), „Wredne dziewczyny” (2004) czy Garbi: super bryka” (2005) to produkcje, z którymi zawsze będziemy kojarzyć aktorkę

Oprócz  Lohan w obsadzie pojawią się:

  • Chord Overstreet, najbardziej znany z roli Sama Evansa w serialu „Glee”;
  • George Young, którego możecie kojarzyć z „Wcielenia”;
  • Jack Wagner, który zagrał m.in. Dominicka „Nicka” Payne’a Marone’a w „Modzie na sukces”;
  • Olivia Perez, czyli Iris z „In the Heights: Wzgórza marzeń”.

Autorami scenariusza są Jeff Bonnett, Ron Oliver, Janeen Damian oraz Michael Damian, Amanda Phillips i Eric Jarboe, producentami wykonawczymi komedii romantycznej, a Brad Krevoy i Michael Damian z Riviera Films jej producentami. Za reżyserię natomiast odpowiedzialny jest Janeen Damian

„Niezapomniane święta”: zdjęcia z planu i premiera 

„Niezapomniane święta” w tym roku będą miały miejsce jeszcze przez Bożym Narodzeniem. Komedia romantyczna Netfliksa z Lindsay Lohan w roli głównej trafi na nasze ekrany już 10 listopada. Nie możecie się doczekać? By umilić sobie czas do premiery zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcia z planu (znajdziecie je w naszej GALERII)!

 

Zobacz także: