Listopadowa pełnia księżyca w Bliźniętach - kiedy wypada i co przyniesie?

Gdy nadchodzi listopadowa pełnia księżyca w Bliźniętach, która daje nam to możliwość zastanowienia się nad samym sobą. Szczególnie nad tymi częściami nas, których unikaliśmy. Listopadowa pełnia księżyca osiągnie szczyt 27 listopada o 10:16. Ta pełnia nazywana jest również Księżycem Bobra, ponieważ w tym czasie w roku zwierzęta te są najbardziej aktywne.

Pełnie są też dobrym czasem na to, żeby „rzucić światło” na te ciemniejsze części siebie i dać sobie możliwość uwolnienia się od wszystkiego, co już nam nie służy. Ponieważ listopadowa pełnia będzie w Bliźniętach, to właśnie osoby spod tego znaku będą niezwykle rozmowne i pełne ciekawskiej energii.

Ważnym pytaniem, które należy sobie zadać w tym czasie jest „Gdzie nadmiernie wykorzystałam/em swoją energię?”. Bliźnięta to zmienny znak, jeden z najbardziej społecznych, inteligentnych i dowcipnych – w tym czasie możemy skorzystać na burzy mózgów, ale także na ponownym nawiązaniu kontaktu ze sobą. Pozwól, aby pełnia księżyca rozświetliła twoją ciekawość i zadaj sobie kilka ważnych pytań:

  • Gdzie wykorzystuję energię, która nie jest już dla mnie dobra? Czy mogę odzyskać jej część dla siebie?
  • Czy mam zdrowe i zbalansowane podejście do czasu dla siebie i czasu dla innych?
  • Gdzie moje opinie stały się zbyt „sztywne”? Czy mogę stać się bardziej otwarta/y?
  • Jak mogę przygotować się na cele, które sobie wyznaczam? Jakie kroki mogę podjąć, aby je osiągnąć?

Pełnia księżyca to świetny czas, aby odczuwać, uzdrawiać i wchłaniać wiedzę. Nadchodząca pełnia daje nam szansę na uwolnienie się od tego, co nas męczy i na co marnujemy naszą energię. Kwestie twojego życia towarzyskiego, relacji, pracy i nie tylko, mogą wymagać większej uwagi. Energia Bliźniąt jest intelektualna, dlatego pomocne może być spisanie listy „za i przeciw” przed podjęciem ważnej decyzji – na przykład o usunięciu kogoś lub czegoś ze swojego życia. Przemyśl kilka kwestii, znajdź pocieszenie w dualności życia, pozwól sobie być ciekawską/im.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak listopadowa pełnia księżyca w Bliźniętach wpłynie na ciebie w zależności od twojego znaku zodiaku.

Baran i ascendent w Baranie

Czas przyjrzeć się ludziom, którzy cię otaczają. Na nowo masz szansę zinterpretować, czym jest dla ciebie wybrana rodzina. Na twoją energię duży wpływ mają ludzie, którzy są w twoim bliskim kręgu. Pełnia w Bliźniętach pomoże ci zdać sobie sprawę, że być może pragniesz poczucia wspólnoty. Zaproś kilka swoich ulubionych osób na wspólny wieczór lub załóż własne stowarzyszenie. Sposobów na nawiązanie kontaktu nie brakuje, a ta pełnia zachęci cię do częstszego i bardziej osobistego inicjowania spotkań. Otwórz swoje serce i dom dla tych, na których zależy ci najbardziej.

Byk i ascendent w Byku

Listopadowa pełnia księżyca w Bliźniętach nadejdzie w takim momencie, w którym zadajesz sobie pytania, czy wszystko idzie dobrze – w kontekście dochodów i pracy. Może potrzebna będzie ponowna ocena. Nie ma nic złego w tym, że czasem nie czujesz się w stu procentach zainspirowana/y swoją pracą. Ale jeśli brakuje ci celu i pasji, to będzie to najlepszy czas na zmianę. Niezwykle cenne może być też stworzenie budżetu, zgodnego z twoimi długoterminowymi celami. Nie bój się krytycznego myślenia o swoich finansach.

Zobacz także:

Bliźnięta i ascendent w Bliźniętach

Ta pełnia da ci czas, aby zabłysnąć, pozbyć się wszelkich niepewności, które powstrzymują cię przed zrobieniem czegoś. Staniesz się świadoma/y tego, w jaki sposób przeszkadzałaś/eś swojemu sukcesowi i szczęściu. W końcu zdasz sobie sprawę z tego, że pełna akceptacja siebie oznacza akceptację, zarówno tych jasnych stron, ale i tych ciemnych. Jesteś wieloaspektową osobą, która zasługuje na to, żeby zaakceptować ją taką, jaka jest. Pozwól sobie być nieporządną/ym, niedoskonałą/ym i niedokończoną/ym. To jest twój czas, aby z pewnością wkroczyć w kolejny rozdział życia i w pełni zaakceptować to, kim jesteś.

Rak i ascendent w Raku

Odczujesz (i zawsze będziesz odczuwać) wzmocnienie podczas pełni, ponieważ to właśnie księżyc ma władzę nad twoją planetą. Teraz nadejdzie czas, aby ponownie sięgnąć do swojej wiary i optymizmu. Uwierz, że nadejdą dla ciebie lepsze chwile. Zamkniesz ważny rozdział i w końcu zdasz sobie sprawę, jak sama/sam sobie w przeszłości zaszkodziłaś/eś. Gdy poświęcisz trochę czasu na refleksję, dasz sobie pozwolenie na to, aby raz na zawsze porzucić swoją przeszłość i zacząć żyć tu i teraz. Wyobraź sobie życie, w którym nie definiuje cię twoja przeszłość. Jest to godne podziwu!

Lew i ascendent w Lwie

What a time to be alive! Podczas nadchodzącej pełni, otrzymasz możliwość nawiązania kontaktu z interesującymi i inspirującymi osobami. Zadaj sobie pytanie: „Kim chcę być na tym świecie?”. Następnie wykonaj jeden mały krok w tę stronę. Ukrytych znaków szukaj w rozmowach, mailach czy podpisach. Istnieje ktoś, kto odegra główną rolę w twoim sukcesie, a kto nie był wcześniej gotowy. Teraz nadchodzi czas na współpracę i realizację wizji swojego wymarzonego życia.

Panna i ascendent w Pannie

Jesteś potęgą i inni dadzą ci to, na co zasługujesz. Podczas pełni zyskasz dodatkową dawkę pewności siebie, która pomoże ci w spełnieniu twoich pragnień w zakresie kariery. Luka pomiędzy tym, gdzie się znajdujesz, a tym, gdzie chcesz się znaleźć, przestanie być już tak widoczna. To powinien być wystarczający dowód na to, że twoja ciężka praca się opłaciła. Inni dostrzegą twój talent i magnetyzm. Dostaniesz szansę na wyróżnienie, awans, współpracę z kimś, kogo podziwiasz. Panno, bądź otwarta na najlepszy możliwy wynik.

Waga i ascendent w Wadze

Będziesz mieć okazję, aby zagłębić się w wartości, jakie wyznajesz. Poczujesz potrzebę wyjścia poza codzienność i odnalezienia wiedzy w czymś nowym. Zacznij angażować się w sprawy, na których ci zależy, ucz się, aby zmienić ścieżkę swojej kariery lub po prostu, aby dowiedzieć się o sobie i o życiu więcej. Im więcej się uczysz, tym mniej boisz się nieznanego. Możesz również zacząć podróżować lub chociaż zaplanować jakąś podróż. Ważne, aby odbyła się ona do miejsca, w którym nigdy wcześniej nie byłaś/eś. Pamiętaj, że zasługujesz na wszystko, co dobre.

Skorpion i ascendent w Skorpionie

Podczas pełni poczujesz się gotowa/y, aby uwolnić blokady i bariery w swoim sercu. W końcu będziesz mogła/mógł wpuścić do siebie miłość. Teraz nadejdzie czas na to, aby dowiedzieć się, czego się boisz, jeśli chodzi o intymność i bliskość z drugą osobą. Im bardziej jesteś skłonna/y zagłębić się w swoje lęki, tym szybciej miłość cię odnajdzie.

Strzelec i ascendent w Strzelcu

Pełnia księżyca zabierze pesymizm i zastąpi go pasją. To czas, aby wnieść miłość i romans do swojego życia – poczuć, że płomień w twoim sercu ponownie się rozpalił. Niezależnie od tego, czy jesteś z kimś, czy nie, istnieje szansa na romans. Wymaga to jednak otwarcia się. Zrób sobie kąpiel z bąbelkami, zapal świece, posłuchaj ulubionej muzyki, załóż coś sexy (nawet jeśli zostajesz w domu). Odnajdź magię w codzienności. Takie drobne gesty, jak przytrzymanie komuś drzwi czy rozmowa z sąsiadem dają szansę na zmianę życia. Pozwól sobie zauważyć, ile miłości i piękna jest wokół ciebie. To sprawi, że pojawi się ich jeszcze więcej.

Koziorożec i ascendent w Koziorożcu

Koziorożcu, poczujesz motywację do wprowadzenia zmian w swojej codziennej rutynie. Istnieje szansa, że ta pełnia wstrząśnie twoim światem w nieoczekiwany sposób i sprawi, że skupisz się bardziej na swoim zdrowiu i samopoczuciu. Niezależenie od tego, czy oznacza to więcej snu, zmianę rutyny pielęgnacyjnej, czy znalezienie diety idealnej, zdasz sobie sprawę z tego, że to ty jesteś dla siebie najważniejsza/y. Nadchodzi czas, aby traktować się w ten sposób. Czy twój stosunek do zdrowia i ćwiczeń jest zgodny z tobą? Celem nie jest doskonałość. Chodzi o to, żeby się doskonalić i słuchać własnego ciała. Im bardziej będziesz traktować się z miłością i troską, tym bardziej zainspirujesz innych, aby traktowali cię w ten sam sposób.

Wodnik i ascendent w Wodniku

Gdy nadjedzie pełnia możesz czuć się bardziej rozbrykana/y niż zwykle. Będziesz miała/miał szansę na przedefiniowanie tego, co sprawia ci radość i przyjemność. Wydobędziesz pragnienia z twojego serca i poprosisz o to, czego chcesz – w sypialni i poza nią. Ten nowy, ekscytujący czas pomoże ci zdefiniować to, kim jesteś i czego chcesz od życia. Bez obawy przed oceną. Może to być również świetna pora na znalezienie nowego hobby. Jeśli od lat mówiłaś/eś, że zamierzasz wrócić do nauki języka, ale tak naprawdę zawsze chciałaś/eś spróbować karate, to właśnie teraz jest idealny moment na to. Czas odłożyć na półkę stare pragnienia i zrobić miejsce na nowe.

Ryby i ascendent w Rybach

Wraz z nadejściem pełni, twoje więzi rodzinne i przyjacielskie zostaną rozjaśnione. Twoje korzenie uczyniły cię tym, kim jesteś, ale nie definiują tego, kim się staniesz. Pozbywając się ograniczeń rodzinnych, dajesz sobie szansę na bycie sobą. Pozwól sobie wyjść poza schemat, który stworzyła dla ciebie twoja rodzina. Odkryj ekscytującą niewiadomą tego, kim jesteś i jaką rolę będziesz odgrywać. Wspaniale jest szanować swoje tradycje, zwyczaje i to, skąd pochodzisz, ale nie pozwól, by powstrzymało cię to od stania się najpełniejszą i najbardziej wyjątkową wersją siebie. Wykorzystaj energię tej pełni, aby połączyć to, kim byłaś/eś kiedyś z tym, kim się stajesz, aby znaleźć równowagę. Jesteś, kim jesteś, ale z biegiem czasu możesz także stać się bardziej sobą.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.com