Jesień to dobry moment, żeby zafundować sobie metamorfozę. W tym sezonie według tendencji ze światowych wybiegów na topie jest naturalność, której za pomocą zabiegów fryzjerskich możemy ewentualnie trochę pomóc. Chodzi o to, żeby na przykład odświeżyć swój naturalny kolor - podbić go ciekawszym pigmentem, wystylizować surferskie fale za pomocą produktu na bazie wody morskiej lub nadać im połysku odpowiednimi zabiegami czy w domowym zaciszu profesjonalnymi kosmetykami. Jesień kojarzy się z nostalgią, a w tym sezonie tęsknota za latem jest widoczna na wybiegach. Sprawdźcie najmodniejsze kolory włosów na jesień 2019.

Modne kolory włosów na jesień 2019 – naturalny blond włosy

Muśnięte słońcem włosy jesienią? Dlaczego nie! Projektanci proponują na ten sezon blondynkom złociste refleksy (najlepiej w towarzystwie nieregularnych, falowanych włosów), wyglądające jakby to była sprawa promieni słonecznych. Naturalność w tym sezonie jest naprawdę w cenie!

Nie musicie się jednak martwić, jeśli nie jesteście naturalnymi blondynkami. W tym sezonie na wielu wybiegach modelki pojawiły się z ciemnym odrostem i jasnymi włosami. To, co kiedyś było niepożądanym efektem rozjaśniania, dziś nie jest powodem do wstydu. Odrosty lub po prostu naturalne przejście i zatarta granica między ciemnymi a jasnymi włosami lansuje m.in. Kylie Jenner, a także projektanci na czele z Zadig & Voltaire, Isabel Marant i Roberto Cavalli.

Modne kolory włosów 2019: Honey Blonde, który pokochały gwiazdy >>>

Najmodniejsze kolory włosów jesień 2019 – brązowe włosy

W tym sezonie brąz występuje w wersji sauté, ale w różnych kolorach. Na wybiegu królowały odcienie głębokiej czekolady, szlachetnej czerni, ale również surowego brązu. Najczęściej w połączeniu z długimi włosami, a także z grzywką, przyciętą nieregularnie.

Modna koloryzacja 2019 – rude włosy

Najmodniejszym odcieniem rudości w tym sezonie są rude refleksy na blond włosach. Lansował je m.in. projektant Anaïs Jourden. Jeśli macie jasne włosy, możecie przetestować odżywki lub maski do włosów z różowym lub pomarańczowym pigmentem. Dzięki temu Wasza fryzura zyska modny odcień, który będziecie mogły kontrolować w zależności od pożądanego efektu. Na wybiegach nie zabrakło również ognistej rudości, która jest zdecydowanie ekstrawaganckim, ale ponadczasowym odcieniem! Wszystkie najmodniejsze kolory włosów na jesień 2019 znajdziecie w galerii powyżej.