Wygląda na to, że Nick Jonas odnalazł się w roli ambasadora marki "Creative Recreation". W zeszłym roku piosenkarz zadebiutował ze swoją jesienną kolekcją dla marki, która odniosła spory sukces. W sieci ukazały się właśnie zdjęcia promujące wiosenne projekty stworzone przez młodego artystę z kolekcji unisex.

Nick Jonas przyznał, że podczas tworzenia kapsułowej kolekcji na sezon wiosna-lato 2017 inspirował się fundamentalnymi projektami marki, które urozmaicił modernistycznym wyglądem i futurystycznymi dodatkami. Wszystkie modele butów są bardzo praktyczne i wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja "1410", w skład której wchodzi sześć modelów obuwia trafi do sprzedaży już 11 lutego 2017.

W odróżnieniu do zeszłorocznej, jesiennej kampanii, tegoroczna utrzymana jest w dość jasnej i klasycznej kolorystyce. Za zdjęcia odpowiada fotograf Yu Tsai, który współpracował z bratem Nicka - Joe podczas najnowszej kampanii marki Guess. U boku Nicka zobaczyć możemy modelkę Karmay Ngai i modela Naleya Juniora.

Zobaczcie zdjęcia promujące wiosenną kolekcję butów "Creative Recreation"