Tak zwany baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze. Do grona gwiazd, których rodziny wkrótce się powiększy, dołączyła Olga Frycz. Przed chwilą 34-latka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się drugiego dziecka i pokazała urocze zdjęcie z zaokrąglonym – ciążowym brzuszkiem w roli głównej. Aktorka urodzi chłopca czy dziewczynkę? Sprawdź poniżej, co wiemy na ten temat. 

Olga Frycz jest w ciąży! 

Olga Frycz opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie swojej córeczki, Helenki. Uwagę fanek i fanów zwrócił jednak zaokrąglony brzuszek aktorki, a także post poświęcony macierzyństwu. Jak się okazuje, aktorka i influencerka spodziewa się drugiego dziecka. 

„Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy żeby moje dzieci były najszczęśliwsze (…)” – napisała Olga Frycz na swoim profilu na Instagramie.

W dalszej części postu Olga Frycz poruszyła temat samodzielnego macierzyństwa. Jak sama przyznała, w ogóle się go nie obawia – wie, że mogą nadejść trudniejsze chwile, ale jednocześnie wierzy w swój silny charakter. Co więcej, podkreśliła, że był to jej własny i świadomy wybór, a także podziękowała swoim bliskim, za to, że nie oceniają negatywnie podejmowanych przez nią decyzji. 

„(…)O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję (…)” – czytamy w dalszej części opublikowanego przez Olgę Frycz postu. 

Olga Frycz zostanie mamą po raz drugi – płeć i imię dziecka

Olga Frycz nie tylko poinformowała, że jej rodzina wkrótce się powiększy, ale również ujawniła płeć i imię dziecka. Okazuje się, że gwiazda spodziewa się narodzin drugiej córki. Dziewczynka otrzyma imię Zofia. 

„(…) Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu. Pozdrawiam” – napisała Olga Frycz na Instagramie. 

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć zdjęcie Olgi Frycz z zaokrąglonym brzuszkiem. Gwiazda wygląda pięknie!