Priyanka Chopra niedawno została mamą po raz pierwszy. Na początku 2022 roku aktorce i jej mężowi Nickowi Jonasowi urodziła się córeczka Maltie Marie. Para otwarcie mówiła o tym, że skorzystała z pomocy surogatki. Teraz 40-latka wypowiedziała się na temat zamrażania jajeczek i poradziła to każdej kobiecie, która myśli o macierzyństwie w przyszłości. W szczególności, jeśli tak jak ona, chcą zajść w ciążę trochę później – na przykład po 35. roku życia.

Priyanka Chopra o zamrażaniu jajeczek

Gwiazda Bollywood wystąpiła w podcaście Daxa Shepharda „Armchair Expert Podcast”, w którym opowiedziała między innymi o procesie zamrażania jajeczek. Miała o nim do powiedzenia same pozytywne rzeczy.

Zrobiłam to, gdy miałam trzydzieści parę lat – zaczęła Chopra. – Mogłam dzięki temu kontynuować moją karierę i dokonać tego, co zawsze chciałam osiągnąć. Chciałam dotrzeć do określonego miejsca w mojej karierze.  Nie spotkałam też osoby, z którą chciałabym mieć dziecko. To budzi niepokój. Miałam 35 lat, moja mama jest położną i powiedziała mi: „Masz 35 lat, po prostu to zrób” – wyznała żona Nicka Jonasa.

Aktorka przyznała też, że wszystkim kobietom doradza, aby one także zamroziły swoje jajeczka. I żeby zrobiły to tak wiele razy, jak to możliwe. Mówię wszystkim moim młodszym koleżankom, że zegar biologiczny to coś, co istnieje naprawdę – powiedziała Priyanka. – O wiele trudniej jest zajść w ciążę po 35. roku życia i donosić ją do końca. A zwłaszcza kobietom, które całe życie pracują. To najlepszy prezent, jaki możecie sobie sprawić, ponieważ czerpiecie moc ze swojego zegara biologicznego i możecie pracować tak długo, jak tylko chcecie. Wasze jajeczka będą w tym samym wieku, w jakim je zamroziłyście – wyznała.

Priyanka Chopra o chęci posiadania dzieci

40-latka przyznała, że od zawsze chciała mieć dzieci, jednak bardzo skupiła się na swojej karierze. Zawsze wiedziałam, że chcę dzieci – powiedziała. – To był jeden z głównych powodów, dla których nie byłam pewna, czy wchodzić w związek z Nickiem. Nie wiedziałam, czy on chciałby mieć dziecko w wieku 25 lat. Ale ja zawsze chciałam. Kocham dzieci.

Okazało się, że różnica wieku między zakochanymi nie przeszkodziła im zarówno w miłości, jak i w dogadaniu się co do założenia rodziny. W styczniu 2022 roku powitali na świecie córeczkę Maltie Marie, którą regularnie pokazują w swoich mediach społecznościowych. Niedawno Priyanka po raz pierwszy postanowiła pokazać jej twarz, czym zachwyciła fanki i fanów.