Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostaną rodzicami! Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka

Rooney Mara i Joaquin Phoenix spodziewają się dziecka! Tytułowa bohaterka „Dziewczyny z tatuażem” i tegoroczny laureat Oscara za rolę w „Jokerze” rodzicami zostaną po raz pierwszy. Szczęśliwą nowiną podzielił się ze światem plotkarski portal „Page Six”, poinformowany przez osobę z najbliższego otoczenia gwiazd. Narodziny dziecka mogą nastąpić szybciej niż można się było tego spodziewać. Rooney Mara i Joaquin Phoenix dołączą do gwiazd, które zostaną rodzicami w 2020 roku.

Podobno Rooney Mara jest już w szóstym miesiącu ciąży, ale gwiazdorska para, która słynie z tego, że swoje życie prywatne woli trzymać w tajemnicy, nie poinformowała o tym opinii publicznej (głosu w tej sprawie nie zabrała nawet teraz, kiedy informacja wyszła na jaw). Ciążę trudno jednak dalej ukrywać. Aktorka ma już wyraźnie zaznaczony ciążowy brzuszek i to właśnie z nim została ostatnio „przyłapana” na jednej z ulic w Los Angeles, gdzie mieszka i spędza kwarantannę ze swoim narzeczonym. 

Joaquin Phoenix i Rooney Mara poznali się w 2012 roku na planie filmu „Her”, zanim jednak zostali parą musiało dojść do kolejnego spotkania – tym razem na planie „Marii Magdaleny” w 2016 roku. Niewiele później zaczęli się umawiać, a w lipcu 2019 roku zaręczyli się. 

Co ciekawe, początkowo byli tylko przyjaciółmi korespondencyjnymi. Joaquin Phoenix był przekonany, że Mara „nim gardzi”, ponieważ jednak wpadła mu w oko, odważył się napisać do niej maila. Z czasem okazało się jednak, że trzymała go na dystans ze względu na swoją nieśmiałość (zwłaszcza, że aktor także jej się spodobał). O tym, że są parą Rooney Mara i Joaquin Phoenix poinformowali w 2017 roku podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie pojawili się razem na czerwonym dywanie. Teraz wspólnie przygotowują się do najważniejszej roli.

Joaquin Phoenix zachwycił się tym filmem tak bardzo, że został jego producentem. „Gunda” to najbardziej wzruszająca produkcja ostatnich lat >>>