Jeśli należycie do (szerokiego) grona fanów Sandry Kubickiej, wiecie, że modelka ma za sobą bolesne rozstanie. Jej poprzedni partner dopuścił się zdrady. Ale podopiecznej agencji AVANT MANAGEMENT udało się odnaleźć prawdziwą miłość! Kilka miesięcy temu związała się z Kaio Alvesem Goncalvesem. Para regularnie publikuje wspólne zdjęcia w social mediach i chętnie pokazuje się publicznie. Sandra i Kaio wyglądają na bardzo w sobie zakochanych. Ostatnio zdecydowali się na poważny krok - zamieszkali razem. Ich posiadłość w Miami robi wrażenie! Obecnie przebywają jednak w Polsce, a to ze względu na udział Sandry Kubickiej w Tańcu z gwiazdami. Modelka zaczęła już przygotowania do programu, a jej życiowy partner postanowił wspierać swoją ukochaną. Podobnie jak podczas jej choroby. Przypomnijmy, że Sandra Kubicka walczy z PCOS. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Kaio Alves Goncalves udowodnił, że chce spędzić przyszłość u boku polskiej modelki. Wczoraj bowiem poprosił ją o rękę!

Sandra Kubicka zaręczyła się! Zobaczcie piękny pierścionek

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves zaręczyli się! Modelka opublikowała serię uroczych zdjęć ze swoim (już!) narzeczonym i pokazała piękny pierścionek - możecie je zobaczyć poniżej. Na profilu gwiazdy jednej z ubiegłorocznych okładek Glamour pojawiło się również wideo, w którym śpiewa przebój Bruno Marsa - Marry You. Co więcej, Sandra Kubicka zapowiedziała, że ślub odbędzie się niebawem! Przewidujemy, że będzie to wydarzenie roku.

 

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Zobaczcie piękne zdjęcie pary >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I don’t think. I KNOW... IM GOING TO MARRY YOU. @kaioalvesgoncalves

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA (@sandrakubicka) Sie 20, 2019 o 1:00 PDT

Sandra Kubicka zaręczyła się! Kim jest jej narzeczony - Kaio Alves Goncalves?

Kaio Alves Goncalves pochodzi z Brazylii, ale na co dzień mieszka w Miami. 39-latek jest inwestorem i przedsiębiorcą. Kaio ma również córkę z poprzedniego związku. Co ciekawe, dziewczynka odwiedziła niedawno Polskę w towarzystwie Sandry i Kaio.

„Taniec z gwiazdami” 10: Sandra Kubicka wystąpi w nowej edycji programu! >>>