Pamiętacie teledysk Maroon 5 do piosenki Sugar, w którym Adam Levine z zespołem robią niespodziankę nowożeńcom i grają prywatne koncerty dla gości weselnych? Na to raczej trudno liczyć w Polsce (i poza planem teledysku), ale zawsze można zdecydować się na wynajęcie jakiejś rodzimej gwiazdy. Jest to koszt rzędu od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy, ale mimo to nie brakuje chętnych.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy, które pojawiły się na ślubach swoich fanów

Mogłoby się wydawać, że gwiazdy nie chcą być kojarzone z graniem na weselach, ale nic bardziej mylnego. Polscy muzycy chętnie przyjmują zaproszenia na takie kameralne, rodzinne imprezy. Zresztą, nie ma się czemu dziwić - w końcu jest to bardzo dochodowe. Do grona gwiazd, które deklarują przyjęcie takiego zaproszenia należy m.in. Sławomir Zapała, czyli autor piosenki Miłość w Zakopanem oraz kilku innych hitów internetu. W rozmowie z Super Expressem przyznał, że jego muzyka jest dla ludzi, dlatego nie wyklucza występu również na weselu.

Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy wystąpili na weselu, ale my gramy przede wszystkim dla ludzi, więc nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię. W grę wchodzi koncert zagrany na weselu, tak jak robi to mnóstwo innych zespołów

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Podsiadło z nowym singlem i teledyskiem! Posłuchajcie utworu „Małomiasteczkowy”

Zastanawiacie się ile trzeba zapłacić za koncert Sławomira i jego żony Kajry? Zwykle cena za ich występ wynosi około 35 tysięcy złotych, ale jak się okazuje - koszt występu na weselu może być nieco wyższy. Bylibyście zainteresowani?