Odkryj nowy imprezowy dodatek The Sims™ 4 Spotkajmy się, który zabierze Cię do Windenburg, wyjątkowego, inspirowanego Europą świata. Przenieś się do krainy nowoczesnej architektury oraz klasycznych budynków i stylów. Korzystaj z lokalnych atrakcji: wypij wyśmienite espresso w kawiarni, poflirtuj z kimś w pubie lub przetańcz całą noc w dyskotece. Spędzaj czas z innymi Simami na wspólnej zabawie takiej jak gra w piłkarzyki, wieczorne ognisko, zamknięte imprezy taneczne i nie tylko! Możesz również wstąpić do jednego z klubów towarzyskich, zrzeszających osoby o określonym charakterze i stylu. W The Sims™ 4 Spotkajmy się zawsze jest dobry powód, żeby spotkać się, czy to z dobrymi przyjaciółmi czy z nowymi znajomymi, którzy dopiero odkrywają uroki Windenburg. Możliwości do zabawy jest wiele:

Odwiedź lokalne atrakcje. W Windenburgu jest wiele nowych miejsc, w których twoje Simy mogą wspólnie spędzić czas! Podaruj sobie chwilę popołudniowego relaksu w ogródku kawiarnianym, skocz na drinka w lokalnym pubie, przetańcz całą noc w dyskotece w piwnicy, zagub się w wielkim labiryncie ogrodowym, popływaj w urokliwym górskim stawie lub zwiedź starożytne ruiny.

Zostań władcą parkietu. Zrób dyskotekę nie z tej ziemi dzięki nowym umiejętnościom didżejskim i tanecznym. Rozbujaj ludzi idealnym miksem, po czym wyskocz na parkiet i rusz w tany, prezentując wszystkie nowe ruchy.

Pójdź na miasto. Poflirtuj z ładną barristką, zamów wyśmienite espresso i smakuj miłe chwile w kawiarni. Następnie wybierz się do pubu, żeby coś przekąsić i pograć w piłkarzyki z innymi Simami.

Imprezuj wszędzie. Organizuj imprezy, gdzie tylko chcesz! Wybierz się w dowolne ulubione miejsce, choćby do ruin, i postaw konsoletę didżejską lub rozpal ognisko, żeby rozkręcić zabawę. Wciągaj inne Simy w różne śmieszne sytuacje lub skryj się w krzakach ze swoją sympatią.

Sugerowana cena detaliczna The Sims 4 Spotkajmy się: 119,99 zł

MATERIAŁY PARTNERA