Piosenka The Weeknd "Thought I Knew You" jest o Selenie Gomez? Wiele na to wskazuje. Wokalista jest jedną z gwiazd, które Nicki Minaj zaprosiła do współpracy nad swoim nowym albumem. W efekcie powstał utwór, który już zdążył zrobić spore zamieszanie w sieci. Wszystko za sprawą tego, że fani nie mają wątpliwości, iż kawałek opowiadający o byłej kochance The Weeknd, jest zaadresowany do Seleny Gomez. Muzyk przecież już wcześniej zwracał się do Gomez w swoich piosenkach, m.in. w "Call Out My Name", gdzie wyznał, że prawie oddał jej swoją nerkę gdy potrzebowała transplantacji, a ona potraktowała go jak kolejny przystanek na swojej drodze. Nowy utwór raczej nie spodoba się Selenie Gomez. The Weeknd wyznaje w nim, że dziewczyna okazała się kimś zupełnie innym, niż myślał.

The Weeknd "Thought I Knew You" TEKST, TŁUMACZENIE

The Weeknd w piosence "Thought I Knew You" śpiewa o swoim związku z Seleną Gomez i o tym, jak wokalistka zrezygnowała z ich miłości, a następnie wróciła do Justina Biebera.

"Źle zinterpretowałem twoją miłość 
Zagmatwałaś moją miłość
Rezygnujesz
Z miłości
Po to, żeby nie stracić miłości"

ZOBACZ TEŻ: THE WEEKND PŁACZE śpiewając piosenkę o Selenie Gomez na Coachelli [WIDEO]

The Weeknd śpiewa o tym, że jest zagubiony i czuje się oszukany przez swoją ukochaną.

"Powiedz mi, dlaczego pozwoliłaś mi wejść do środka 
Nieważne, nigdy nie byłaś moja
Zadzwoń do mnie, odrzucę połączenie
Naprawdę nie będę starał się drugi raz"

Krótko po tym, jak The Weeknd i Selena Gomez rozstali sie, wokalistka wróciła do byłego chłopaka, Justina Biebera. Kiedy The Weeknd zdał sobie sprawę, że był jedynie odskocznią, stwierdził, że nie chce mieć kontaktu Seleną.

"Szczerze mówiąc, myślę, że to cię podnieca 
Cały ten dramat, z którym jesteś związana
Za każdym razem zgrywasz ofiarę
To g***o wróciło i uderzyło cię podwójnie"

The Weeknd odniósł się do ponownego rozstania Seleny Gomez i Justina Biebera. Para zerwała ze sobą, a niedługo potem, Bieber oświadczył się modelce, Hailey Baldwin.

"Myślałem, że cię znam 
Jak widać nie
Myślałem, że naprawdę tego chcesz
Myślałem, że będziesz trzymać się w pobliżu"

Mimo że The Weeknd śpiewa o bolesnym rozstaniu z Gomez, teraz wygląda na to że radzi sobie całkiem dobrze. Wokalista wrócił do swojej byłej dziewczyny, Belli Hadid. Para pojawiła się nawet ostatnio razem na 21. urodzinach Kylie Jenner i wyglądała na naprawdę zakochaną. My życzymy im szczęścia!

ZOBACZ: BELLA HADID I THE WEEKND wrócili do siebie! [ZDJĘCIA]