Adele ujawniła, kiedy pojawi się jej nowa, czwarta płyta – premiera już niedługo!

W ubiegłym tygodniu było o niej naprawdę głośno. Wszystko za sprawą Kingi Rusin, która (choć nie powinna tego robić) na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie z gwiazdą. Fotografia szybko stała się wiralowym hitem, nie tylko dlatego, że w ogóle nie powinna ujrzeć światła dziennego, ale przede wszystkim dlatego, że przedstawia Adele po spektakularnej metamorfozie – szczuplejszą o ponad 40 kilogramów

W tym tygodniu Adele znów jest w centrum uwagi – gwiazda wyznała bowiem, że po ponad czterech latach oczekiwania, możemy spodziewać się jej nowej płyty! I ujawniła kiedy – nowy, czwarty już w dorobku artystki krążek będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku, a dokładnie we wrześniu!

Adele nie wystosowała w tej sprawie oficjalnego komunikatu, informacją podzieliła się w gronie bliskich jej osób. Kiedy? W minioną sobotę, 15 lutego 2020 roku, na weselu swojej przyjaciółki Laury Dockrill, które odbyło się w pubie The Mason's Arms w dzielnicy Battersea w północno-zachodnim Londynie. Adele zgodziła się zaśpiewać podczas wydarzenia i to właśnie, będąc na scenie, zanim wykonała piosenkę „Rolling in the Deep” wykrzyczała „Spodziewajcie się mojej płyty we wrześniu!”. Wzbudzając tym samym entuzjazm  wśród gości. Gości, wśród których znalazły się takie sławy jak Florence Welch i Jessie Ware, czyli Adele koleżanki po fachu. 

Adele ma nowego chłopaka! Piosenkarka spotyka się z popularnym raperem i byłym partnerem Naomi Campbell >>>

Teraz mamy więc pewność, że agentka Adele Lucy Dickins i manager gwiazdy Jonathan Dickins nie kłamali, mówiąc, że nowych kawałków Adele będzie można posłuchać jeszcze w tym roku. I że piosenkarka jest w świetnej formie nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. W pełni sił, by promować nowy album. Jaki tytuł będzie nosić nowa płyta Adele i czego się na niej spodziewać? Tego jeszcze nie wiadomo. Trzymamy jednak rękę na pulsie. Stay tuned!