Blanka Lipińska zdradziła swoje plany po zakończeniu przygody z historią Laury Biel i Don Massimo Toricellego. Jak wiadomo, kontynuacja filmu „365 dni” jest już dawno nakręcona i tylko czeka na swoją premierę. Choć nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie filmy „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni” trafią do kin i na Netfliksa, to autorka bestsellerowej serii myślami chciałaby już być przy zupełnie innym projekcie.

Trzy lata jesteśmy po wydaniu powieści, jeszcze dwa lata przed nami kinowe. W sumie pięć lat. To jest dużo, jak dla jednego projektu. Momentami już mam naprawdę dość - mówiła w październiku w rozmowie z redaktorem serwisu Pudelek.pl.

Blanka Lipińska zapowiada swój nowy film

Blanka Lipińska nie ukrywa, że po kilku latach wytężonej pracy nad książkami i filmami z serii „365 dni” ma już powoli ochotę skupić się na innyc wyzwaniach zawodowych. Okazuje się, że zdecydowanie bardziej niż literatura pociąga ją obecnie świat kina. Zdjęcie do jej najnowszej produkcji mają ruszyć w 2022 roku.

Chcę wejść w przyszłym roku na plan zupełnie nowego projektu. To też będzie film. Nosi roboczy tytuł  „One”. Będzie to erotyk opowiadający o pisarce i o gitarzyście rockowym. Cały czas piszę scenariusz - wyznała Blanka.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że scenariusz będzie inspirowany związkiem Blanki z muzykiem zespołu Afromental, Alkiem Baronem. Na pytanie dziennikarza, czy tę historię faktycznie napisało życie, Lipińska odpowiedziała z rozbrajającą szczerością.

Wszystkie moje historie napisało życie. Był mafiozo, teraz może być gitarzysta - wyznała.

Blanka Lipińska zostanie reżyserką

Znana z dużej aktywności w mediach społecznościowych celebrytka odpowiedziała ostatnio na swoim profilu na Instagramie na kilka pytań internautów. Kilka z nich dotyczyło zapowiadanego przez nią już od dłuższego czasu nowego dzieła. Popularna 36-latka potwierdziła to, o czym była mowa w wywiadzie dla Pudelka.

Kończę właśnie scenariusz kolejnego erotyka... historii opowiadającej o gitarzyście rockowym i pisarce - czytamy.

Co ciekawe, gdy jedna z osób zapytała o nazwisko reżysera jej kolejnego filmu, Blanka ujawniła, że sama ma zamiar stanąć za kamerą.

Scenariusz i reżyseria Blanka Lipińska - odpowiedziała.

Myślicie, że Blanka Lipińska skonsultuje treść scenariusza swojego nowego filmu z byłym partnerem?

 

Zobacz także: