W ubiegłą środę – 28 sierpnia rozpoczął się 76. Festiwal Filmowy w Wenecji. Wydarzenie potrwa (aż!) do 7 września. Podczas tej edycji festiwalu odbędzie się premiera filmu Joker – długo wyczekiwanego obrazu z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. Za jego reżyserię odpowiada Todd Phillips. Swoje najnowsze dzieła zaprezentują również Hirokazu Koreeda, Roy Andersson, Olivier Assayas, a także Roman Polański. Niestety, polski reżyser nie pojawi się na włoskiej wyspie Lido osobiście. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Oczywiście, Festiwal Filmowy w Wenecji przyciągnął tłumy znamienitych gwiazd – aktorów, reżyserów, celebrytów, a nawet przedstawicieli świata mody. Kto najlepiej zaprezentował się na czerwonym dywanie?

Festiwal Filmowy w Wenecji 2019: Scarlett Johansson, Brad Pitt i Elsa Hosk na czerwonym dywanie. Oto najpiękniejsze kreacje

Na wyspie Lido, gdzie odbywa się festiwal, nie mogło zabraknąć gwiazd związanych z branżą. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Brad Pitt i Liv Tyler, którzy promowali film Ad Astra. Jednak największym zainteresowaniem fotoreporterów cieszyła się dawno niewidziana Scarlett Johansson. Gwiazda filmu Marriage Story postawiła na czerwoną, mieniącą się suknię z odkrytymi ramionami i odważnym rozcięciem. Na pewno zostanie ona zapamiętana na długo! Podobnie jak głęboko wycięta kreacja Elsy Hosk z pierwszego dnia festiwalu. Okazuje się, że szwedzka piękność nie jest jedyną modelką Victoria’s Secret, która przyleciała do Wenecji. Na czerwonym dywanie brylowała również Barbara Palvin. Kto jeszcze zjawił się na festiwalu? Odpowiedź na to pytanie poznacie, zaglądając do naszej galerii – na górze strony.

Shawn Mendes i Camila Cabello zaśpiewali po raz pierwszy na żywo utwór „Señorita”! >>>