Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Urodziłaś się pod znakiem Barana? W takim razie przed tobą tydzień pełen wyzwań, jeśli chodzi o miłość. Z niektórymi problemami, bo tych też niestety nie zabraknie, będziesz musiała sobie poradzić sama. Nie panikuj, tylko poszukaj swojej wewnętrznej siły i słuchaj intuicji, która pomoże ci podejmować właściwe decyzje. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że dasz sobie radę ze wszelkimi trudnościami. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Byka, spodziewaj się, że na twojej drodze pojawi się bardzo interesująca osoba. Spotkanie z nią może się okazać niesamowicie inspirujące. Co więcej, może przerodzić się w coś więcej. Według gwiazd, wiele wskazuje na to, że zostanie w twoim życiu (uczuciowym) na dłużej. I to niezależnie od tego, czy jesteś zodiakalnym Bykiem w związku, czy należysz do grona singielek urodzonych na przełomie kwietnia oraz maja. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

To nie będzie najłatwiejszy tydzień dla osób, które urodziły się pod znakiem Bliźniąt. Należysz do tego grona? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, miej oczy dookoła głowy. W twoim otoczeniu są bowiem osoby, które (wbrew pozorom) nie życzą ci dobrze i czekają na odpowiedni moment, by „zaatakować”, a tym samym wprowadzić chaos do twojego życia uczuciowego. Zakończ te znajomości jak najszybciej. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak negatywny wpływ na ciebie mają. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Jesteś zodiakalnym Rakiem? W takim wypadku gwiazdy rekomendują, abyś nie skupiała się na tym, co było i minęło bezpowrotnie, ale na tym, co teraz, a także na tym, co dopiero nadejdzie. Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu, weź notes i… Planuj, snuj marzenia, stawiaj sobie nowe cele. Zastanów się, co jest dla ciebie najlepsze. Kieruj się własnym dobrem oraz szczęściem.