Na pewno pamiętacie bajkę o emerytowanych superbohaterach, którzy próbowali wieść zwyczajne życie. Bob i Helen Parr mieszkali na przedmieściach i mieli trójkę dzieci: Wiolę, Maksa i małego Jack-Jacka. Po wielu latach dostali szansę na powrót do dawnego życia. Musieli stawić czoło nowemu wrogowi, jakim był Syndrom. W akcję zaangażowała się cała rodzina! Jeśli jesteście fanami Iniemamocnych, mamy dla Was dobrą wiadomość.

Disney zapowiada filmową wersję bajki „Król Lew”! W obsadzie Beyoncé. >>>

Iniemamocni mieli swoją premierę aż 13 lat temu. Już od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że Disney planuje sequel tej produkcji. Drugą część zwiariowanych przygód tej wyjątkowej rodziny będziemy mogli oglądać już w przyszłym roku! W sieci pojawił się właśnie pierwszy oficjalny zwiastun Iniemamocnych 2. Niestety nie zdradza za wiele, jeśli chodzi o fabułę. Jednak możemy wywnioskować, że najmłodsze dziecko w rodzince Boba i Helen Parr, mały Jack-Jack rozwinie swoje supermoce. A są nimi zdolność transformacji i strzelanie laserem z oczu. Przewidujemy, że tak jak pierwsza część, Iniemamocni 2 będą bajką pełną humoru i wielu zwrotów akcji! Światowa premiera jest zaplanowana na 14 czerwca, natomiast w Polsce film będzie w kinach od 13 lipca 2018 roku. Już nie możemy się doczekać!  

 

AKTUALIZACJA

Właśnie opublikowano drugi oficjalny zwiastun kolejnych przygód rodziny superbohaterów. Obejrzyjcie nowy trailer Iniemamocnych 2 poniżej!