Jessica Mercedes i Kuba Karaś – historia związku

Jessica Mercedes i Kuba Karaś tworzyli niegdyś jedną z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie. Nie wiadomo, kiedy dokładnie zaczęli się spotykać, ale pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się w mediach w lipcu 2019 roku. Niewiele ponad miesiąc później popularna influencerka potwierdziła, że ceniony w branży muzyk jest jej chłopakiem. Ten update wiele zmienił. Gwiazdy zaczęły chętnie pokazywać swoją codzienność za pośrednictwem mediów społecznościowych, na czele z Instagramem. Nie mieszkali ze sobą, ale i tak spędzali dużo czasu razem. Co więcej, dzielili się opieką nad psem, dla którego wybrali imię Chilli. Prawie trzy lata później dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się. Podobno z inicjatywy artysty, który zdecydował się na rozstanie w styczniu 2022 – podczas ich wspólnej podróży do Los Angeles. Po pewnym czasie wrócili do siebie. Niestety nie na długo. W lipcu ubiegłego roku okazało się, że ich drogi znów się rozeszły. Wiele fanek i fanów myślało, że definitywnie. Natomiast na początku grudnia 2023 „Pudelek” podał, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś wrócili do siebie.

Jessica Mercedes znów są razem?

Właśnie wyszło na jaw, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś nadal czują do siebie coś więcej. Wspomniany portal plotkarski opublikował artykuł, w którym wziął pod lupę ich relację, a nawet przytoczył kilka „dowodów”. Według informatora „Pudelka”, influencerka i muzyk wybrali się w podróż poza Europę. Co więcej, jedna z warszawskich restauracji opublikowała na stories zdjęcie, na którym 30-latka całuje swojego chłopaka w szyję. Ten kadr raczej nie pozostawia żadnych wątpliwości. 

fot. instagram.com / reginabar_ / Instagram Stories

Jessica Mercedes i Kuba Karaś dali sobie kolejną szansę?

Choć wiele wskazuje na to, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś dali sobie kolejną szansę, warto zaznaczyć, że główni zainteresowani nie skomentowali medialnych doniesień. Jeszcze. Jeśli się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć influencerce i muzykowi wszystkiego, co najlepsze. I to niezależnie od tego, czy są razem czy nie.