Wiele osób traktuje kalendarze adwentowe z sentymentem. Na wzór tych ze słodyczami, powstały kalendarze z kosmetykami. Przegląd tych najlepszych znajdziecie TUTAJ >>>. Hity na 2018 rok stworzyły takie marki jak L'Occitane, Benefit, Nars i MAC Cosmetics.

A gdyby tak odliczać dni do Bożego Narodzenia w zupełnie nowym stylu? Brytyjska sieć sklepów z alkoholami wpadła na pomysł stworzenia kalendarzy adwentowych z alkoholami. Oprócz zawartości, urzekł nas ich wyjątkowy design.

Kalendarz adwentowy z alkoholem na 2018 rok - co warto kupić?

Jeśli chodzi o kalendarze adwentowe z alkoholem, wybór jest naprawdę duży. Oprócz osławionego kalendarza z prosecco, w ofercie brytyjskiego sklepu The Pip Stop znalazły się również te z innymi trunkami. Do wyboru są kalendarze adwentowe z piwem, zarówno w puszkach, jak i butelkach, smakowym lub klasycznym ginem. Jest również opcja ginu z tonikiem, a także winem. Ceny wahają się od około 300 zł do 700 zł.

Oprócz zawartości istotne są walory estetyczne, o które producent także zadbał. Na stronie internetowej sklepu znajdziecie te w kształcie choinki (to nasze faworyty) oraz klasyczne. Sprawdźcie w galerii, jakie są najlepsze kalendarze adwentowe z alkoholem.