Milla Jovovich jest w kolejnej ciąży 43-latka ogłosiła tę szczęśliwą nowinę za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda jest już mamą dwóch córek - jedenastoletniej Ever oraz czteroletniej Dashiel. Mimo podekscytowania, aktorka znana z filmów takich jak Residence Evil, Piąty element czy Zoolander, przyznaje, że przez długi czas wstrzymywała się z ogłoszeniem tej wiadomości ze względu na utratę poprzedniej ciąży. Ostatnie kilka miesięcy modelka wraz z rodziną spędziła na częstych wizytach u specjalistów, aby mieć pewność, że zdrowie jej i dziecka tym razem nie jest zagrożone.

Dwa lata temu, podczas pracy na planie zdjęciowym filmu w Europie Wschodniej, u Milli Jovovich rozpoczęła się przedwczesna akcja porodowa. Kobieta była wówczas dopiero w czwartym miesiącu ciąży, jak się później okazało, konieczne było dokonanie aborcji.

Powiedziano mi, że muszę być przytomna podczas całej procedury. To była jedna z najbardziej przerażających rzeczy, jakie przeżyłam. Do tej pory miewam koszmary. Byłam sama i całkowicie bezradna. Kiedy myślę, że kobiety mogą być poddawane aborcji w jeszcze gorszych warunkach, robi mi się słabo.

-wyznała w jednym z wywiadów. Aktorka przyznała, że przez długi czas zmagała się z depresją i izolowała się od świata zewnętrznego.

Przez miesiące izolowałam się od ludzi, a jednocześnie musiałam pozostać silna dla moich dwóch córek. Dzięki Bogu udało mi się znaleźć wyjście z tego piekła bez sięgania po leki, ale pamięć o tym, przez co przeszłam i co straciłam, pozostanie ze mną do końca życia.

Teraz modelka czuje się dobrze, chociaż przyznała, że przez pewien czas wiadomość o kolejnej ciąży nie była dla niej łatwa.

Po tym jak 13 tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia, od całkowitej radości po całkowite przerażenie. Ze względu na mój wiek i utratę ostatniej ciąży nie chciałam zbyt szybko przywiązywać się do dziecka. To oczywiście nie było przyjemne, a ostatnie kilka miesięcy z moją rodziną, jak na szpilkach czekaliśmy na mnóstwo różnych wyników badań, spędzając większość czasu w gabinetach lekarskich. Dzięki Bogu wszystko jest dobrze. Dowiedzieliśmy się, że zostaliśmy pobłogosławieni kolejną dziewczynką! Życzę mi i mojemu dziecku powodzenia. Przesyłam wam wszystkim dużo miłości i będę was informować o moich postępach!

Anne Hathaway jest w ciąży!>>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Knocked up again. After I found out I was pregnant 13 weeks ago, I had a mixture of feelings ranging between complete joy and utter terror. Because of my age and losing the last pregnancy I didn’t want to get attached to this potential baby too quickly. That was obviously not fun and the last few months have been my family and I living on pins and needles waiting for a slew of different test results to come in and spending most of our time in doctors offices. Thank goodness we’re in the clear AND we found out that we’ve been blessed with another girl!Anyway, wish me and my baby luck! I send you all a lot of love and I’ll keep you posted on my progression! Xoxo m

Post udostępniony przez Milla Jovovich (@millajovovich) Sie 7, 2019 o 1:18 PDT