Romeo Beckham i Mia Regan rozstali się

Kolejna gwiazdorska para się rozstała. Tym razem to Romeo Beckham i Mia Regan, którzy tworzyli związek przez 5 lat. Zaczęli spotykać się w 2019 roku, kiedy oboje mieli tylko 16 lat. Wszystko wskazywało, że to miłość na całe życie, jednak niestety nie udało się im. Byli zakochani potwierdzili swoje rozstanie w mediach społecznościowych. Zobaczcie, co napisali.

Romeo Beckham i Mia Regan potwierdzili rozstanie w mediach społecznościowych

Zarówno sportowiec, jak i modelka zdecydowali oficjalnie przekazać informację o rozstaniu. Podzielili się nią na swoich Instagramach, a dokładniej na Instastory. Obydwoje opublikowali krótkie oświdczenia.

Rozstaliśmy się z Mooch po 5 latach miłości. Nadal mamy dla siebie ogrom miłości i szacunku. Przyjaźnimy się i zawsze będziemy – napisał krótko Romeo.

Mia z kolei udostępniła wspólne zdjęcie z Beckhamem i napisała:

To jest Ro. Dorastaliśmy ze sobą, odkąd mieliśmy 16 lat!! Miłość wraz z dojrzewaniem przybiera różne formy i ścieżki. Nie jesteśmy już razem w romantycznym sensie, ale darzymy się ogromną miłością… Po 5 latach zfriendzonowaliśmy się.

Zarówno Beckham, jak i Regan nie ujawnili powodu, dla którego zdecydowali się zakończyć swój związek. Wygląda na to, że pomiędzy byłymi zakochanymi nie ma złych emocji i wszystko jest w porządku. Obydwoje przyznali, że nadal darzą się miłością i pozostają przyjaciółmi. Być może jest tak, jak napisała Mia – miłość przyjmuje różne formy i z wiekiem zdali sobie sprawę, że nie są dla siebie tym, czego szukają. I to jest w porządku.

Romeo Beckham i Mia Regan – związek

Sportowiec i modelka zaczęli spotykać się w 2019 roku. Mieli wtedy tylko 16 lat. Swój debiut na czerwonym dywanie zaliczyli dwa lata później. Pojawili się razem na London Fashion Awards. Od tamtego czasu, często mogliśmy widzieć ich wspólnie na różnych wydarzeniach branżowych, galach i innych eventach. Mia wspierała rodzinę Beckhamów na przykład podczas premiery dokumentu o Davidzie. Zresztą, to nic dziwnego, ponieważ modelka od zawsze miała dobre relacje z Davidem i Victorią. Mamy nadzieję, że takie też pozostaną.