Sanah to bez wątpienia jedno z największych objawień ostatnich lat na rodzimej estradzie. Młoda i niezwykle utalentowana artystka przez długi czas próbowała zaistnieć na scenie muzycznej, biorąc udział w przesłuchaniach do telewizyjnych programów typu talent show oraz publikując w sieci swoje autorskie nagrania w języku angielskim. Przełom w karierze Zuzanny Ireny Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się Sanah, nastąpił jednak dopiero w 2019 roku. Wtedy na dobre postawiła na śpiewanie w języku ojczystym i wydała swój debiutancki minialbum pt. ja na imię niewidzialna mam, którego cena dochodzi dziś na internetowych aukcjach nawet do kilku tysięcy złotych.

Sanah świętuje kolejne sukcesy

W ubiegłym roku kariera Sanah wystrzeliła niczym korek od szampana, o którym wokalistka śpiewa w swoim pierwszym wielkim hicie. Najwyższe miejsca na listach przebojów, dominacja na radiowych antenach, kontrakty reklamowe, bestsellerowe płyty, rekordy odtworzeń w serwisach streamingowych, a w końcu sprzedające się jak ciepłe bułeczki bilety na koncerty. Trudno się więc dziwić, że od razu po zniesieniu obostrzeń artystka zaczęła nadrabiać stracony przez pandemię czas i ruszyła w trasę po całej Polsce. Część fanów Sanah niestety będzie musiała jeszcze trochę poczekać aż usłyszy na żywo przeboje Melodia, Ale jazz! i ten Stan, ponieważ parę nadchodzących występów młodej gwiazdy niestety nie odbędzie się w zaplanowanym terminie.

Sanah odwołuje koncerty. Powodem stan zdrowia artystki

Nie jest tajemnicą, że w ostatnim czasie Sanah nie czuła się najlepiej. Stan zdrowia artystki okazał się na tyle zły, że zmuszona była ona odwołać swoje najbliższe koncerty.

Z przykrością informujemy, że Sanah ze względów zdrowotnych nie może wystąpić na scenie w najbliższy weekend. Oznacza to, że zaplanowane na 18 i 19 września 2021 roku w Polkowicach i Zielonej Górze koncerty nie odbędą się w tych terminach - czytamy w oświadczeniu przesłanym do organizatora przez wytwórnię Sanah.

Przykre doniesienia potwierdziła następnie sama Zuzia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Z łezką w oku muszę Wam przekazać, że z powodów ode mnie niezależnych nie będę mogła pojawić się na koncertach w najbliższy weekend – w Polkowicach i Zielonej Górze - pisze Sanah na swoich oficjalnych profilach na Facebooku i Instagramie.

24-latka wyznała, że ta chwilowa przerwa jest jej potrzebna, aby w przyszłości nie musiała już przekładać swoich wyczekiwanych występów.

Muszę ten czas poświęcić, aby tego typu sytuacje nie zdarzały się już więcej - czytamy. - Nie martwcie się, widzimy się już niedługo! - dodała.

Sanah życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił!