To jeden z najtrudniejszych i najbardziej emocjonujących momentów w programie. Uczestnicy nie mają wyjścia i muszą w pełni zaufać ekipie ekspertów, która zaplanowała dla nich zmianę wizerunku. To nie jest zwykłe ścięcie czy farbowanie włosów – cała czternastka musi pokazać się w nowej odsłonie całej Polsce i w dodatku czuć się przy tym pewnie. Czy uczestnikom Top Model 7 spodobały się metamorfozy?

Top Model 2018: finaliści. Poznajcie 14 finalistów Top Model 7 >>>
 

Top Model 7 – metamorfozy uczestników

Nie było łatwo. Były łzy, panika i ogólna niezgoda na jakiekolwiek zmiany. Ale Marcin Tyszka jest niezwykle przekonujący i kiedy podkreślił, że to może przesądzić o dalszych losach w programie, nawet najbardziej niechętna metamorfozie Daria Dąbrowska wreszcie odpuściła. I choć od samego początku najwięcej zamieszania było właśnie w przypadku jej włosów, ostatecznie efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Dziewczyna była przerażona, gdy dowiedziała się, że przefarbują ją na kolor rudy. Mogłaby zgodzić się na wszystko, ale nie na to. Finalnie zyskała nowy, bordowy odcień włosów, który sprawił, że stała się bardziej wyrazistą postacią, co widać na zdjęciach z metamorfoz.

Zobacz także: Top Model 2018: uczestnicy. Jak wyglądali i co robili, zanim trafili do Top Model 7 [ZDJĘCIA] >>>

Bardzo korzystnie po wizycie u fryzjerów wypadli także panowie. Ekipa profesjonalistów zapanowała nad fryzurą Franciszka Strąkowskiego, którą Marcin Tyszka nazwał zmechaconym bobrem. Szymon Reich zakończył odcinek w zielonych włosach, Piotr Muszyński za to w platynowym blondzie. Podobnie jak Magda Przybielska. To właśnie jej metamorfoza, tuż obok tej Darii, była najbardziej spektakularną w programie. Dziewczyna na swój widok po prostu się rozpłakała. W nowych platynowych włosach nie czuła się w ogóle dobrze, co było widać na zdjęciach. Inne uczestniczki jak na przykład Kasia Szklarczyk zyskały tylko dodatkowo grzywkę, Natalii Gorączce obcięto włosy na modnego loba (przedłużany bob), Żaklinie Ta Dinh lekko je skrócono. Nie wszystkie zmiany były spektakularne, a raczej miały za zadanie podkreślić naturalne włosy kandydatów do tytułu Top Model 2018.

Czy metamorfozy w 4. odcinku Top Model 7 można zaliczyć do udanych? Oceńcie sami, wszystkie zdjęcia znajdziecie w galerii!

Dom Top Model 2018: Tak mieszkają uczestnicy Top Model 7! [DUŻO ZDJĘĆ] >>>