Nie będziemy ukrywać – o Top Model 7 wiemy sporo! Niestety do momentu emisji poszczególnych odcinków wszystko musi pozostać tajemnicą. Możemy jednak zdradzić, że... emocje z poprzednich sezonów wrócą ze zdwojoną siłą.

Ostatni sezon programu wyemitowano w 2016 roku. Po niespełna dwuletniej przerwie Top Model powróciło na antenę, choć jak zapewnia produkcja, w zupełnie nowej, odświeżonej formule. Hit stacji TVN pomógł w karierze takim osobom jak Karolina Gilon, Jakob Kosel, Karolina Pisarek, Osi Ugonoh czy Zuza Kołodziejczyk. Kto tym razem najwięcej zyska na udziale w programie? Już pierwszy odcinek pokazał, że w 7. edycji Top Model będą rywalizować ze sobą silne osobowości.
 

Top Model sezon 7 – kiedy premiera? Data i godzina emisji programu

Od zakończenia szóstej edycji minęły już prawie dwa lata. Pierwsze informacje o powrocie Top Model pojawiły się w marcu tego roku. Kilka miesięcy później oficjalnie ogłoszono, że program pojawi się na antenie tej jesieni. I tak też się stało – w tym sezonie Top Model 7 trafiło do ramówki TVN, gdzie jest jednym z najmocniejszych punktów sezonu zaraz obok Ameryka Express. Pierwszy odcinek programu wyemitowano 3 września 2018 roku o godzinie 21:30. A to oznacza, że co poniedziałek o tej samej porze, widzimy się przed telewizorami!

Top Model 7: odcinek 1 za nami! Znamy pierwszych uczestników programu >>>
 

Top Model 7 – na żywo

Zadaliście nam sporo pytań, czy jest szansa, że nie mając telewizji, obejrzycie gdzieś program Top Model. Mamy więc dobrą wiadomość! Oprócz kanału TVN, każdy odcinek Top Model 7 znajdziecie na player.pl. Po relacje, materiały z backstage'u oraz ekskluzywne wywiady zaglądajcie za to na Glamour.pl.
 

Top Model 7 – kolejna edycja i kolejny rok współpracy z Glamour!

Pamiętacie z poprzednich lat okładki z uczestnikami Top Model? W tym roku ponownie zobaczycie ich na łamach magazynu Glamour Poland! Nie możemy jeszcze zdradzić niestety w jakiej formie, ale w minionych edycjach na pierwszej stronie pojawili się nie tylko wszyscy biorący udział w programie, ale także jurorzy. Były to jednak grupowe okładki, a ta własna czekała wyłącznie na zwycięzcę Top Model. Komu udało się na nią trafić?


Wszystkie okładki magazynu Glamour ze zwycięzcami

Oprócz okładek i materiałów, które na wyłączność pokażemy Wam w magazynie Glamour, na Glamour.pl oraz w naszych social mediach, nie zabraknie nas także w jednym z odcinków. Na planie ponownie pojawiła się redaktor naczelna tytułu, Anna Jurgaś. Po co? W jakiej roli? Odpowiedź już niebawem! A tymczasem zobaczcie, wszystkie okładki ze zwycięzcami Top Model >>>


Jury, czyli kto ocenia uczestników

Spokojnie, Wasi ulubieńcy wrócili w niezmienionym składzie! Na sędziowskich fotelach ponownie zasiedli Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Kasia Sokołowska. Wsparciem dla nich oraz dla uczestników będzie Michał Piróg, który wystąpi w roli opiekuna. Przy okazji przypominamy nasz quiz, w którym możecie sprawdzić, którym jurorem Top Model jesteście.

 

Top Model 7 – goście specjalni

Kto uważnie śledzi social media, pewnie doskonale orientuje się, która ze znanych osób otrzymała zaproszenie na nagranie Top Model. Na swoim Instagramie zdjęciami z planu pochwalili się m.in. Zuza Bijoch, Robert Kupisz, Anja Rubik, Jakob Kosel, Marta Dyks, Pola Bogdańska i Jakub Bartnik, Sasha Knezevic czy Maja Salamon, a nawet Robert Biedroń i Małgorzata Rozenek! My najbardziej ciekawi jesteśmy, czy i tym razem zaplanowano wizytę zagranicznego gościa...
 

Top Model 7 – internetowy casting

Choć niektóre, tak podstawowe kwestie jak chociażby jury nie uległy zmianie, w siódmym sezonie programu pojawi się sporo nowości. Już sama forma castingów była zupełnie inna, niż poprzednio. Idąc z duchem czasu twórcy programu uruchomili możliwość wysyłania zgłoszeń przez internet. Wystarczyło m.in. nagrać wideo, podać swoje wymiary i wiek. Potencjalni kandydaci odzywali się z najróżniejszych zakątków świata: od Wielkiej Brytanii po USA, a nawet Australię!


Top Model 7 – wymagania, wiek i wymiary

Na tradycyjnych przesłuchaniach w pięciu polskich miastach pojawiła się rekordowa liczba chętnych. Najmłodsi kandydaci do programu mieli regulaminowe 16 lat, za to najstarszy kandydat 64! Po raz pierwszy nie było bowiem określonej górnej granicy wieku. A i perfekcyjne wymiary nie były najważniejsze (a pytaliście nas o nie najczęściej). Jurorzy wśród przyszłych uczestników szukali osobowości, charyzmy i determinacji, która pozwoli im na zrobienie kariery w branży mody. Więc wzrost i rozmiar w żaden sposób nie dyskwalifikują do wzięcia udziału w Top Model. Liczy się przebojowość i różnorodność!
 

Nagroda

Skoro jest rywalizacja, musi być też nagroda. A ta jest warta świeczki! Trzynastu uczestników programu powalczy o tytuł Top Model, międzynarodowy kontrakt z agencją DIVISION, która ponownie została partnerem programu, a także o 100 tysięcy złotych, sesję okładkową w magazynie Glamour oraz udział w kampanii internetowej platformy About you.

Top Model 7: czego w przyszłych modelach szuka Lucyna Szymańska, szefowa agencji DIVISION? >>>