Za nami 7. odcinek Top Model 8, w którym jak zawsze nie brakowało emocji. Napiętą atmosferę miedzy uczestnikami (konflikt między Kingą a Klaudią został trochę zażegnany, chociaż dziewczyny wciąż trzymają się na dystans) złagodziło pojawienie się nowej uczestniczki. Przypomnijmy, że tydzień temu z powodów zdrowotnych z programu odeszła Nicola. Jej miejsce zajęła Kinga, która przeszła castingi i pojechała na bootcamp, ale za pierwszym razem nie dostała się do finałowej 14. Jak poradziła sobie w domu modelek, jakie zadania czekały uczestników w 7. odcinku i kto odpadł z Top Model 8?

Top Model 8: sesja nago [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]! Gościem specjalnym Kasia Struss >>>

Top Model 8: odcinek 7. Kampania społeczna z wyjątkowymi gośćmi: Jurkiem Owsiakiem i Cleo Ćwiek oraz sesja zdjęciowa czarnych charakterów z Miśkiem Koterskim

Pierwszym zadaniem dla uczestników w 7. odcinku było zorganizowanie kampanii społecznych przy pomocy dwóch wyjątkowych gości: Jurka Owsiaka, prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz modelki Cleo Ćwiek, a także Joanny Krupy i Michała Piróga. Uczestników podzielono na trzy drużyny - każda z nich nagrała krótkie wideo. Grupa pod przewodnictwem Jurka Owsiaka zrobiła filmik o walce z hejtem, modelki i modele z Joanną Krupą i Michałem Pirógiem zwrócili uwagę na to, jak brutalnie traktuje się zwierzęta. Natomiast grupa Cleo Ćwiek nagrała kampanię, uświadamiającą, jak wiele osób cierpi na depresję. Ania wyznała, że od kilku lat leczy się na depresję i wierzy, że mówiąc o tym głośno, może pomóc innym. Wszyscy poradzili sobie świetnie z tym zadaniem, podeszli do tego bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. 

Pierwsza sesja zdjęciowa, która odbyła się w 7. odcinku, polegała na wcieleniu się w czarne charaktery z bajek z dzieciństwa. Uczestnikom pomagał aktor Misiek Koterski, który wspierał ich podczas wchodzenia w role i udzielał przydatnych rad podczas sesji. Za obiektywem stanęła Magdalena Luniewska. Uczestników dodatkowo zmotywowała do rywalizacji nagrodą, którą był wstęp na uroczystą premierę filmu Czarownica 2 z Angeliną Jolie w roli głównej. Sandra była Cruellą De Mon z bajki 101 Dalmatyńczyków, Marcin Kapitanem Hakiem z Piotrusia Pana, a Klaudia złą Macochą z Kopciuszka. Kinga, która dołączyła do programu w tym odcinku, miała za zadanie wcielić się w Gertrudę z filmu Zaplątani, jednak nie poszło jej najlepiej. Jej głównym problemem była koordynacja ruchów. W przeciwieństwie do Olgi, która wcieliła się w Urszulę z Małej Syrenki i wygrała wyjazd na premierę Czarownicy 2.

Top Model 8: kampania wideo, jazda na wrotkach i Natasza Urbańska oraz Roxi Węgiel jako kolejni goście programu

Kolejnymi gośćmi w Top Model 8 były: utalentowana tancerka, aktorka i piosenkarka Natasza Urbańska oraz Roxi Węgiel, zwyciężczyni młodzieżowej Eurowizji, a także Piotr Książek i Szymon Dudka, uznany duet reżyserki, odpowiedzialny za m.in. teledyski i kampanie modowe. Uczestników podzielono w pary, a ich zadaniem był udział w wideo, promującym ubrania w oldschoolowym klimacie disco. Warunki były dość ekstremalne, ponieważ całość kręcono na wrotkach. Największe emocje wzbudziło połączenie w parę Kingi i Klaudii, które nie przepadają za sobą od początku programu. Dziewczyny stresowały się przed tą współpracą. Miały za zadanie odegrać scenkę, w której są przyjaciółkami i poszło im zaskakująco dobrze, wcielając się w te role! 

W panelu jurorskim gościnnie wzięli udział: Natasza Urbańska i Michał Koterski. Wspólnie z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim obejrzeli modowe kampanie uczestników Top Model 8 i wybrali tych, którym poszło lepiej. Jurorzy komplementowali Klaudię, Anię oraz Olgę. Najlepszym filmem okazało się hot wideo Ani i Staszka. W 7. odcinku odpadła Kinga Dębska. Z programem pożegnał się również Rafał Torkowski. Koniec Top Model był bardzo emocjonujący, ponieważ Michał, z którym Kinga była w parze, chciał odstąpić swoje miejsce w programie. Ostatecznie do pozostania w Top Model przekonał go Dawid Woliński. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spodziewaliście się? #topmodelpolska #tvn #tv #player #topmodel #catwalk #tvshow #modeling #ootd #beauty

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2019 o 1:59 PDT