Pamiętacie, jak wiosną zeszłego roku Blake Lively skasowała wszystkie zdjęcia na swoim Intagramie, a także przestała obserwować swojego męża, Ryana Reynoldsa? Choć w pierwszej chwili mieliśmy w związku z tym mieszane uczucia, szybko okazało się, że niepotrzebnie. Zabieg ten miał na celu nic innego, jak promocję nowego filmu z udziałem Lively, „A Simple Favor”, w którym zagrała również Anna Kendrick. Blake dodała wtedy także tajemniczy początkowo opis „What happened to Emily”, co jak się później okazało, miało związek z główną bohaterką produkcji, Emily Nelson. Zagrała ją właśnie Kendrick.

Blake Lively znowu usunęła wszystkie zdjęcia z Instagrama. Wiemy, dlaczego!

Prawie rok później mamy do czynienia z podobną sytuacją. Na profilu Blake Lively obserwowanym przez ponad 25 mln followersów, znajdziemy obecnie tylko jeden post. To zwiastun obrazu „The Rythm Section”, thrillera zrealizowanego na podstawie powieści Marka Burnella, będącego też scenarzystą filmu. Z kolei za kamerą stanęła Reed Morano, która ma na swoim koncie m.in. serial „Opowieść podręcznej”. „The Rythm Section” opowiada historię Stephanie Patrick i to właśnie w tej roli zobaczymy Blake Lively. Kobieta pewnego dnia dowiaduje się, że śmierć jej rodziny w katastrofie lotniczej nie była przypadkowa. Postanawia na własną rękę rozwikłać zagadkę i zemścić się na osobach odpowiedzialnych za stratę, jaką poniosła. Oprócz Blake w obsadzie znaleźli się też Jude Law, Sterling K. Brown, Richard Brake czy Max Casella. Premiera zaplanowana jest na 31 stycznia 2020 roku.  

Czy to w takim razie już tradycja i z każdą kolejną produkcją z udziałem Blake Lively aktorka będzie "czyściła" swoje instagramowe konto? Wiele na to wskazuje. Co sądzicie o takiej formie promocji, skuteczna? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blake Lively (@blakelively) Wrz 19, 2019 o 9:02 PDT

Zobacz także: Miley Cyrus usunęła wszystkiej zdjęcia z Instagrama!