Horoskop tygodniowy na 13-19 września 2021 roku dla każdego znaku zodiaku

Co się dzieje w tym tygodniu września na niebie, co wpłynie na nas na ziemi? Zacznijmy od tego, że wojowniczy Mars, planeta skłaniająca nas do działania, przechodzi 14 września do Wagi. Pozostanie w tym znaku do 30 października. Dzięki temu szybki Mars chłodzi swoje zapędy. Możemy więc poczuć z jednej strony dobrą energię do działania, ale taką, która nie pozwoli nam się przeforsować, gdzie będzie przestrzeń na rozważenie naszych kroków, różnych za i przeciw. Będziemy zmierzać w stronę równowagi. 

Na tym jednak nie koniec. Wenus, planeta miłości, znajduje się w trudnym znaku, bo w Skorpionie. Ale nie jest tak źle. Choć oczywiście nieubłaganie nadciągający koniec lata niekoniecznie będzie nas nastrajał romantycznie. Jednak wbrew pozorom jest to dobry czas na rozpoczęcie czegoś nowego - związku, romansu, pracy. Z podejściem mniej romantycznym, a bardziej rozważnym. 

W czwartek 16 września Słońce w Pannie wchodzi z kolei w trygon z Plutonem - a ten jest planetą transformacji - w Koziorożcu. Co to może dla nas oznaczać? Przede wszystkim więcej intensywności w naszych działaniach. Zatem niby zbalansowany, rozważny początek tygodnia, może nabrać rumieńców i tempa, chyląc się ku weekendowi. Zapowiada się więc pracowita końcówka tygodnia, przy tym owocna, powinno się udać zamknąć pewne sprawy, które sia ciągną, czy też nadać bieg temu, co do tej pory miało zaledwie zarys planów.

Przeczytaj: horoskop erotyczny na wrzesień 2021!

Co w weekend? Emocje mogą nas nieco ponosić lub trudno będzie nam szczerze przyznać, co nam leży na sercu. A będzie to z kolei zasługa Wenus w Skorpionie w kwadraturze z Saturnem w Wodniku.