Julia Wieniawa w swoim napiętym grafiku znalazła lukę na odpoczynek. Za cel podróży obrała sobie Indonezję, a dokładnie tropikalną wyspę Gili Air, która cieszy się popularnością wśród turystów uciekających przed tłokiem na Bali. Rajskie plaże, błękit oceanu i dzika roślinność sprawiają, że już wkrótce ten punkt na mapie może stać się coraz popularniejszą destynacją. Polska aktorka i piosenkarka ma jednak to szczęście, że cieszy się jego urokami już teraz, a te nie kończą się na wylegiwaniu na plaży i kosztowaniu lokalnych specjałów. Artystka odkryła, że wyspa skrywa pewien talent, o który postanowiła przekonać się na własnej skórze.

Julia Wieniawa spełniła marzenie na wakacjach

Aktorka i piosenkarka odkryła, że na wyspie Gili Air można wykonać piękne tatuaże tradycyjnym sposobem handpoke. Ta metoda polega na korzystaniu z igły i tuszu zamiast profesjonalnej maszynki. Taki tatuaż jest tworzony poprzez miarowe wbijanie igły i układanie powstałych kropek w konkretny wzór. Jeżeli ta technika wydaje się komuś prymitywna i kojarzy się z opcją dla mniej wprawionych tatuażystów, to jest dokładnie na odwrót. Trzeba mieć talent i doświadczenie, żeby w ten sposób stworzyć na ciele prawdziwe dzieło. Okazało się, że ekspert jest pod ręką. Sonteng Lombok cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami, a Julia Wieniawa zdradziła, że ten lokalny tatuażysta ma podobno na swoim koncie tatuaż Stinga.

Julia Wieniawa postanowiła, że z tej podróży przywiezie dość nietypowy suwenir właśnie pod postacią oryginalnego tatuażu. Ostatecznie gwiazda zdecydowała się na symbol, który będzie przypominał jej o życiowym balansie. Dość widoczne miejsce sprawia, że bez wątpienia stale będzie to robił. Tatuaż bowiem ozdobił ramię artystki. Gwiazda na Instagram Stories dodała jednak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Z tego powodu na jednym tatuażu się nie skończyło. Sonteng Lombok wykonał jeszcze drugi, tym razem na palcu serdecznym. Kolejny wzór także nie jest przypadkowy. To symbol ognia. W ten zupełnie nieplanowany sposób Julia Wieniawa spełniła jedno ze swoim marzeń. Pamiątka z wakacji już z nią zostanie.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.