Marcin Dubiel: związki

Marcin Dubiel, jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, prężenie działający również na Instagramie, Tik Toku i Twitterze, nie przestaje wzbudzać zainteresowania. Były zawodnik Fame MMA, obecnie należący do federacji HIGH League, który przez jakiś czas był partnerem Lexy Chaplin (z którą poznał się podczas tworzenia projektu Team X), obecnie jest na świeczniku mediów w związku ze swoją kolejną romantyczną relacją. Fanki i fani influencera już od jakiegoś czasu snuli podejrzenia, że jego obecną dziewczyną jest inna członkini Teamu X – Natalia Karczmarczyk, znanej w sieci jako Natsu.

Wspólne wyjazdy w góry, spacery i współprace reklamowe z miejsca uruchomiły czujność internautek i internautów, którzy od kilku miesięcy bezustannie szukają potwierdzeń gorącego romansu youtuberów. Emocje dodatkowo podkręca fakt, że Natsu i Lexy starły się ze sobą w walce w czasie pierwszej gali HIGH League, która miała miejsce 29 sierpnia 2021 roku.

Do tej pory Marcin Dubiel, pytany o relację z Karczmarczyk, nabierał wody w usta. Teraz jednak postanowił rozwiać wątpliwości wszystkich zainteresowanych. 

Marcin Dubiel potwierdza, że Natsu jest jego dziewczyną

27-latek udzielił wywiadu dotyczącego jego przyszłej walki z raperem Alberto Simaou, która ma się odbyć 4 czerwca podczas trzeciej gali HIGH League. W pewnym momencie prowadząca rozmowę zapytała go o Natsu i „nakręcanie shipów” („shiping" to termin wywodzący się z angielskiego słowa „relationship”, czyli związek, a odnosi się społeczności fanowskich, kibicujących wybranym relacjom ich ulubionych  postaci fikcyjnych lub istniejących naprawdę).

– Po prostu jesteśmy ze sobą – odpowiedział zakłopotany Dubiel.
– Jesteście w związku? – upewniła redaktorka.
–  Tak – potwierdził influencer.

Kim jest Natsu, obecna dziewczyna Marcina Dubiela?

Kim jest wybranka słynnego youtubera o milionowych zasięgach, który jeszcze nie tak dawno przyznawał się do frustracji, jaką coraz częściej odczuwa w związku z wielką sławą (pisał na Instagramie: „Nikt nie wie jaki ja ku*wa jestem. NIKT. Jak ktokolwiek z tych niemalże dwóch i pół miliona obserwujących mnie osób ma wiedzieć, jaki ja jestem, jeśli czasem JA SAM nie wiem, jaki jestem?”)?

24-letnia Natsu zdobyła szeroką popularność w marcu 2020 roku, gdy dołączyła do Team X, czyli drugiego po Ekipie Friza największego projekt w polskich mediach społecznościowych. Pierwsza edycja projektu, stworzonego przez Stuarta „Stuu” Burtona, dzięki której sławę w sieci zyskała Lexy Chaplin, zakończyła się przedwcześnie w związku z konfliktem między młodymi influencerami a reprezentującą ich agencją. Pod koniec 2020 wystartowała druga odsłona Teamu X z nowymi twarzami i to właśnie w niej wybiła się Natalia Karczmarczyk. W marcu 2021 roku dziewczyna przekroczyła magiczną barierę miliona obserwatorów na Instagramie, dzięki czemu dołączyła do najpopularniejszych influencerek w Polsce. 

 

Zobacz także:

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.