Donatan przedstawia światu nową protegowaną

Nia Ross – zapamiętajcie to nazwisko, bo wkrótce o tej artystce może się zrobić bardzo głośno. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o niej pod koniec marca tego roku. Na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych przedstawił ją swoim obserwatorom Donatan. Znany producent muzyczny oraz ojciec chrzestny mainstreamowej kariery Cleo, postawił bowiem sobie za cel wylansować kolejną gwiazdę. Autor takich hitów jak „My Słowianie” czy „Brać” wcale nie ukrywa, że zapewnił swojej nowej podopiecznej start, o jakim większość początkujących piosenkarek może tylko pomarzyć.

Przed Wami NIA ROSS – dostanie ode mnie wsparcie, pomoc produkcyjną, pieniądze na start i wszystko w czym mogę pomóc. Wierzę w nią, dawno nie słyszałem tak wszechstronnej twórczyni. Zachęcam do obserwowania, bo warto! – ogłosił Donatan na swoim fan page'u.

Na pierwsze owoce ich współpracy nie trzeba było długo czekać. Już kilka tygodni później Nia Ross pochwaliła się podpisaniem kontraktu z jedną  z czołowych firm fonograficznych – Warner Music Poland. Następnie zaprezentowała teledysk do swojego pierwszego oficjalnego singla pt. „No Go”.

„No Go” to piosenka o niezniszczalnej miłości, która pokona każdy problem. Kiedy naprawdę kochamy, wszystko jest możliwe, nie możemy się tylko poddawać – opowiada o swoim debiutanckim singlu Nia Ross.

Taneczny kawałek okraszony głębokim, mocnym wokalem skojarzył się niektórym z dokonaniami Rihanny  z początków jej muzycznej kariery.

Mam nieodparte wrażenie, że wróciła stara Rihanna. I wcale nie mówię, że to źle – skomentował jeden z internautów.

Kim jest Nia Ross?

Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej, to jesteście we właściwym miejscu. Możemy wam zdradzić, że Nia Ross ma 18 lat i 166 cm wzrostu. Urodziła się i wychowała w Holandii. Na co dzień mieszka w Rotterdamie, ale sporo czasu spędza także w Rabce-Zdroju. Zna aż pięć języków: holenderski, polski, angielski, flamandzki i hiszpański. Jest też w stanie porozumieć się po niemiecku.

Nie tylko śpiewa, ale także gra na pianinie, perkusji i gitarze. Potrafi też sama nagrać swoje wokale. Nie ukrywa, że inspiruje się przede wszystkim zagranicznymi raperkami. Muzyka nie jest jednak jej jedyną pasją. Na swoim koncie ma kursy aktorskie i występy w filmach oraz serialach. Do tego interesuje się sportem, a zwłaszcza sztukami walki. Uwielbia pływać i jeździć na snowboardzie. Prywatnie jest wielką miłośniczką zwierząt – ma aż cztery psy i kota. Udało nam się również dowiedzieć, że Nia Ross aktualnie jest singielką.

Ambitna artystka nie zaniedbuje też swojej edukacji. Kształci się na kierunkach z zakresu muzyki, amerykanistyki oraz biznesu i zarządzania.

Zobacz także:

Myślicie, że uda się jej namieszać na rynku muzycznym?